Spektaklis – gera dovana!

• Paskelbta: 2018-11-23
  • Kategorija: Aktualijos

Lapkričio 23 dieną po pamokų iš Ramučių gimnazijos kiemo pajudėjo autobusas su 42 mokiniais ir 3 mokytojais į Šiaulius. Ši išvyka - tai tradicinė kasmetinė gimnazijos padėka mokslo pirmūnams ir  aktyvistams. Šiais metais buvo pakviesti ir pirmų, antrų  gimnazijos klasių mokiniai,  nuoširdžiausiai parašę laiškus gimnazijai. Jie lapkričio mėnesį dalyvavo konkurse ,,Laiškas gimnazijai“, kurį organizavo mokinių iniciatyvinė grupė MES, vadovaujama direktorės pavaduotojos V. Račkauskienės.

Buvo šalta, todėl negalėjome laiko leisti po atviru dangumi, bet gerą valandą  praleidome prekybos ir pramogų sostinėje „Akropolis“. Po pramogų vykome į spektaklį „Duonkepio žmona“ Šiaulių valstybiniame dramos teatre. Spektaklis „Duonkepio žmona" pastatytas režisieriaus Arvydo Lebeliūno pagal prancūzų rašytojo, dramaturgo ir filmų kūrėjo  Marcelio Pagnolio pjesę. Spektaklis labai patiko. Jau nuo pat pradžių sudomino, o kai kuriuos net pravirkdė. Smagu, kad matėme  žymių  aktorių, sužavėjo jų monologai. Aktoriai įtikinamai  atskleidė, kokia stipri yra meilės galia. Pabaigoje visi atsistojo ir garsiai plojo. Važiuojant namo mokinių emocijos liejosi per kraštus – pavargę, tačiau laimingi. Juk spektaklis truko tris valandas.

Šios kelionės ilgai neužmiršim. Dėkojame direktorės pavaduotojai V. Račkauskienei už įdomią išvyką, už galimybę pamatyti spektaklį. Juk taip nedažnai lankomės teatre.

Mokinių vardu 1a klasės mokinė Raminta Brenciūtė ir 3b klasės mokinė Skaistė Kairytė

Nuotraukų autorius: