Krepšinio turnyras, skirtas Valstybės atkūrimo dienai

• Paskelbė : Raimondas Bitinas
  • Paskelbta: 2018-02-15
  • Kategorija: Renginiai

2018m. vasario 15 d. gimnazijos sporto salėje įvyko tarpklasinis krepšinio turnyras 3x3, skirtas gražiam Lietuvos jubiliejui. Susirinko labiausiai mylintis antrąją Lietuvos religiją – krepšinį.

Kovingose varžybose dalyvavo pirmokai, trečiokai ir ketvirtokai. Kiekvienos rungtynės simboliškai vyko iki 16 taškų.

Pirmąją vietą laimėjo, nugalėjusi visus priešininkus, 4d klasės komanda (A.Žemkus, D.Navikas, D.Venckus, L.Mačiuka). Nugalėtojai gerai metė tritaškius ir kovojo dėl atšokusių kamuolių. Antrąją vietą užėmė 3a klasės krepšininkai (P.Žimantas, G.Milius, J.Čiapas).

Treti buvo 4b klasės vaikinai (A.J.Čiuta, G.Pipiras, I.Levickas). Ketvirtoji vieta atiteko  4c klasės komandai (E.Adomaitis, L.Kulvaitis, I.Kristinis). Penkti liko  jauniausi turnyro žaidėjai iš 1b klasės (K.Butnorius, K.Steigvila, M.Burneika). Pastarieji buvo Kalėdinio turnyro  laimėtojai. Todėl visos komandos su jais žaidė nuo pirmos minutės rimtai, neatsipalaidavusios, išnaudodamos ūgio persvarą ir fizinės jėgos pranašumą. O pirmokams tritaškiai nekrito.

Visi turnyro dalyviai  buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais, o nugalėtojai   ir mokyklos firminiais rašikliais.

Po turnyro vyko baudų mėtimo konkursas „100“. Per 100 sekundžių dalyvis turėjo įmesti kuo daugiau kartų ir pats pasiimti kamuolį. Konkursą laimėjo A.Žemkus iš 4d klasės (13t.) ,antras – K.Steigvila  iš 1b klasės, trečias - A.J.Čiuta  iš 4b klasės. Karolis ir Augustinas metė po dvi serijas, nes po pirmos metimų serijos buvo lygu -po10 taškų.  Vaikinai taip pat buvo apdovanoti rašikliais.

Ačiū dalyviams už entuziazmą ir geras emocijas.

Nuotraukos: Raimondas Bitinas