„Studentų diena 2018“

• Paskelbta: 2018-11-16

Ką pasirinkti baigus mokyklą – profesinę, kolegiją ar universitetą? Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos Tradicinė Studentų diena į šiuos klausimus mokiniams dažnai atsako, o projektas „Studentų diena 2018“ sukviečia Lietuvos Respublikos mokymo įstaigų dėstytojus ir studentus, kurie supažindina su studijų galimybėmis, padeda lengviau apsispręsti dėl savo ateities planų. Projektas vykdomas nuo 2008 metų, mokykloje pabuvo visų didžiųjų miestų universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos. Jis labai svarbus visiems; ir mokiniams, ir mokytojams, ir studentams, jų dėstytojams. Šiais metais renginyje dalyvavo aštuonios Lietuvos mokymosi įstaigos-  Šiaulių valstybinė kolegija, Mykolo Romerio universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Kauno technologijų kolegija, Klaipėdos valstybinė kolegija, Vilniaus universitetas, Šiaulių universitetas, Kauno kolegija. Renginys skirtas Akmenės rajono mokiniams, tad sulaukėme besidominčių svečių iš Ventos gimnazijos.

Labai džiugu, kad baigę Ramučių gimnaziją studentai toliau palaiko glaudžius ryšius su mokykla, draugais, mokytojais, miestu. Jų sulaukėme ir šiais metais. Studentai lankė klases, pristatė savo sėkmės istorijas, įgytą patirtį. Renginio apibendrinime gražius padėkos žodžius tarė studentas Deividas Jučas. Studentų dieną džiaugsmingai užbaigė grupė iš Kauno „Intervalai“.

Renginys buvo sklandus, svečiai išvažiavo laimingi ir dėkingi. Tai didžiulio Mokinių tarybos, būrelio „Jaunieji maltiečiai“ vadovės Vandos Jasevičienės, karjeros koordinatorės Indrės Tijūnaitienės, Akmenės rajono savivaldybės indėlio dėka. Iki kitų susitikimų.

Nuotraukų autorius:
djk-foto