Karjeros ugdymo renginiai

Pasaulinė lyderystės konferencija jaunimui

Kviečiame aktyvius vyresniųjų klasių moksleivius bei jų mokytojus, Moksleivių savivaldos, studentų atstovybių narius prisijungti prie šimtų jaunųjų Lietuvos lyderių kartu ieškoti ir atrasti atsakymus, kaip tapti geresniu! Būkite įkvėpti dorai lyderystei! Vakaro programoje UNITY™ ir MaNNazz koncertas, naujas Simon Sinek video pranešimas „BEGALINIO IR BAIGTINIO ŽAIDIMO STRATEGIJOS“ bei įkvepianti „Kulinarijos studijos“ virtuvės šefo Gian Luca Demarco kalba „Būk drąsus, ruoškis nuotykiui“! Lapkričio 30 d. Klaipėdoje | LCC tarptautinis universitetas Gruodžio 7 d. Vilniuje | Kompensa koncertų salė

VGTU ir vėl kviečia moksleivius į temines paskaitas Jaunojo inžinieriaus mokykloje (JIM)!

Vilniaus Gedimino technikos universitetas jau devintąjį sezoną kviečia vyresniųjų klasių mokinius į nemokamas temines paskaitas Jaunojo inžinieriaus mokykloje (JIM). Profesoriai, docentai ir lektoriai išsamiai supažindins atvykusiuosius su studijų programomis, papasakos, ką reikės mokytis universitete, kokios perspektyvos gavus diplomą, kokios karjeros galimybės ir kt. Taip pat papasakos apie studijų metu įgytų teorinių žinių pritaikymą praktikoje. JIM paskaitos organizuojamos darbo dienomis, tad paskaitose gali apsilankyti ir visa klasė. JIM paskaitos yra nemokamos, tereikia tik užsiregistruoti.

Visą paskaitų tvarkaraštį rasite čia: https://www.vgtu.lt/stojantiesiems/moksleiviams/jaunojo-inzinieriaus-mokykla/449

 

"MRU DIENA 2018"

Vyks lapkričio 29 d., registracija nuo 10:00 val. Mykolo Romerio Universitete. Jūsų lauks paskaitos, kurios padės atrasti save, įkvepiantis pokalbis su Andriumi Mamontovu bei dainos, programų mugė, konsultacijos dėl priėmimo į universitetą ir LAMA BPO, galimybė apsilankyti dar kartą paskaitose, jei nespėsite sudalyvauti pirmoje renginio dalyje.

Po paskaitų lauks gardus siurprizas

 

VDU kviečia į "Matuokis profesiją 2018"

Kodėl?

Jei kas rytą nubudę, prieš pradedant dienos veiklas, savęs paklaustumėte „Kodėl tai darau?“, jau turėtumėte pirmuosius sėkmingos karjeros recepto ingredientus. O atsakymą į šį, rodos, elementarų klausimą padės surasti nuoširdus prisipažinimas sau, kokią asmeninę misiją jaučiate ir ar toje srityje turite kokių nors ambicijų.

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) absolventai lapkričio 16 d. kviečia moksleivius atvykti į renginį „Matuokis profesiją 2018“, kur jie pristatys savosios misijos paieškas ir į priekį vedančias ambicijas.

Renginyje dalyvaus: Donata Račaitė – žurnalistė, TV3 žinių vedėja, Agnė Kazakevičiūtė – UAB „Kosmelita“ duomenų analitikė, Laisvūnas Aušra – UAB „Biržų žemtiekimas“ pardavimų vadovas, Domas Boguševičius – Istorijos mokytojas ekspertas, 2015 m. Kauno metų mokytojas, Laura Baltkojytė – Kauno „Žalgirio“ esporto verslo vystytoja ir komunikacijos projektų vadybininkė, Asta Blandė – vaikų ir paauglių psichologė, kitų sričių specialistai.

Renginio metu vyks seminaras mokytojams „Mokymosi motyvaciją lemiantys sėkmės veiksniai“, kurį ves dr. Odeta Norkutė. Registracija el. paštu: vdu@vdu.lt arba telefonu: 8 37 323 206

LCC tarptautinio universiteto renginiai:

ANGLŲ KALBOS KLUBAS
LCC anglų kalbos klubas – tai studentų iniciatyva sukurti neformalią aplinką vyresniųjų klasių moksleiviams praktikuoti savo anglų kalbos kalbėjimo įgūdžius. Susitikimų metu moksleiviai susipažins su studentais iš skirtingų kultūrų, lavins savo bendravimo bei anglų kalbos žinias, diskutuos jaunimui aktualiomis temomis bei vaišinsis studentų paruoštais skanumynais. Kviečiame visus vyresniųjų klasių moksleivius prisijungti prie klubo. Anglų kalbos klubo susitikimai vyks: spalio 23 d., lapkričio 13 d., 27 d., gruodžio 4 d.
Reikalinga išankstinė registracija https://www.lcc.lt/home/admissions/apply-bachelors/explore-lcc/o/ .

ATVIRŲ DURŲ DIENA
Norėtume pakviesti Jus ir Jūsų moksleivius į Atvirų durų dieną, vyksiančią lapkričio 9 dieną. Šią dieną moksleiviai, jų tėveliai bei mokytojai turės galimybę pasivaikščioti po universitetinį miestelį, išgirsti apie studijų galimybes iš studentų bei dėstytojų, daugiau susipažinti su LCC studijų programomis, studentišku gyvenimu ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Lapkričio 22 d. Vilniaus kolegija organizuoja Atvirų durų ir karjeros dieną. Kviečiame mokytojus ir mokinius registruotis ir dalyvauti

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=UUqGQwxHFEOpOVe_McsROAMcNBbwRspAruM6OrZ-sRFUNUE2SDdUVzJFNkowSlc4Uk1CM04wNFYyOS4u

Renginio metu lektorė dr. Rita Ilgūnė-Martinėlienė ves seminarą mokytojams tema „Paauglių subkultūros. Priimti ar ignoruoti? Registracija į seminarą https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=UUqGQwxHFEOpOVe_McsROAMcNBbwRspAruM6OrZ-sRFUQVU2Q1ZUQUdOU0Y3U0hUM0JPOTVWTlJHNC4u

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.viko.lt/events/event/studijos-praktika-karjera-2018/

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto atvirų durų diena

Renginio metu turėsite galimybę ne tik pamatyti universiteto laboratorijas, auditorijas, seminarų erdves, muziejus, bet ir sužinoti apie Lietuvos sveikatos mokslų universitete esančias studijų programas, pabendrauti su universiteto dėstytojais ir studentais. Renginio metu bus pristatoma 2019 metų stojimų į universitetą tvarka.

Renginio data: 2018 m. lapkričio 16 d. Renginio laikas: 09:00 val. - 18:00 val.

Renginio vieta: Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (Kaunas)

Renginio dieną veiks Medicinos akademijos Anatomijos (A. Mickevičiaus g. 9, Kaunas) ir Veterinarijos akademijos (Tilžės g. 18, Kaunas) muziejai.

Registracija: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=uy1DDa_e9UKv3oLWh4_f_7mj2O6ZUMlKg1kds7HLr-VUOFkzOE5DUjZJTElWS01TOE5WNks2TkdXNC4u Daugiau informacijos: http://www.lsmuni.lt/lt/struktura/akademiniai-padaliniai/karjeros-centras/mokiniams-ir-mokytojams/lsmu-atviru-duru-diena.html

Lapkričio 16 dieną vyks tradicinis VDU renginys „Matuokis profesiją“, skirtas vyresnių klasių moksleiviams, siekiantiems susipažinti su profesionalia karjera įvairiose srityse

Renginio metu moksleiviai turi galimybę laisvai diskutuoti su universiteto atstovais, absolventais ir sužinoti atsakymus į visus su studijomis universitete, aukštuoju išsilavinimu bei karjeros planavimu susijusius klausimus.

Daugiau informacijos galite rasti čia: http://www.vdu.lt/lt/matuokis-profesija-2018-misijos-ir-ambicijos-svarba-karjeroje/

Moksleivių grupės registruojamos el.paštu: vdu@vdu.lt arba telefonu: 8 37 323206.

Taip pat, maloniai kviečiame Jus dalyvauti spalio 24-25 d. Vytauto Didžiojo universitete vyksiančioje 8-oje tarptautinėje Medijų ir informacinio raštingumo bei tarpkultūrinio dialogo konferencijoje, skirtoje Pasaulinei medijų ir informacinio raštingumo savaitei paminėti.

Šių metų konferencijos tema – „Medijų ir informacijos srityje raštingi miestai: balsai, galia ir pokyčių kūrėjai“ (”Media and Information Literate Cities: Voices, Powers, and Change Makers“).

Renginyje ketina dalyvauti per 300 svečių iš įvairių pasaulio šalių, tarp jų – aukščiausio lygio ekspertai iš JAV, Prancūzijos, D. Britanijos, Švedijos ir kitų šalių.

 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pamokų laikas
2. 08.55 - 09.40
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.00 - 12.45
 • 6. 12.55 - 13.40
 • 7. 13.50 - 14.35
 • 8. 14.45 - 15.30
Iki atostogų liko !!
 • dien.
 • val.
 • min.
 • sek.