Sportiniai pasiekimai

2014–2015 m. m. 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gimusių 1999 metais, krepšinio varžybos (regioninis turas)

III vieta:

Augustinas Juozas Čiuta Ic klasė
Gustas Pipiras Ic klasė
Ignas Levickas Ic klasė
Justas Labanokas Ic klasė
Lukas Mačiuka Ie klasė
Justinas Pukštys Ie klasė
Alanas Žemkus Ie klasė
Laurynas Zaurinis Ie klasė
Nedas Vinskevičius Ie klasė

Komandos trenerė E. Laukienė

 

Akmenės rajono moksleivių salės futbolo turnyras

nugalėtojų komanda:

Vygantas Bemovas IIe klasė
Aivaras Rakašius IIc klasė
Tomas Rakašius IIc klasė
Gabrielius Domkus IIb klasė
Domantas Zubavičius IIc klasė
Arminas Tališauskas IIIa klasė

Komandos treneris V. Sobenka

 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gimusių 1999 metais, krepšinio varžybos (rajoninis turas)

I vieta:

Augustinas Juozas Čiuta Ic klasė
Gustas Pipiras Ic klasė
Ignas Levickas Ic klasė
Justas Labanokas Ic klasė
Haroldas Zaveckas Ic klasė
Dominykas Stonys Ic klasė
Lukas Mačiuka Ie klasė
Justinas Pukštys Ie klasė
Alanas Žemkus Ie klasė
Erikas Borusas Ie klasė
Laurynas Zaurinis Ie klasė

Komandos trenerė E. Laukienė

 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gimusių 1999 metais stalo teniso varžybos (rajoninis turas)

I vieta - mergaičių komanda:

Vita Ruginytė Ia klasė
Paula Prelgauskaitė Ic klasė
Aromeda Gerčiūtė IIa klasė

II vieta - vaikinų komanda:

Mantas Ruginis Ia klasė
Klaidas Tomkevičius Ia klasė
Mindaugas Grobas Ic klasė

Komandų treneris V. Sobenka

 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gimusių 1999 metais stalo teniso varžybos (regioninis turas)

I vieta - mergaičių komanda:

Vita Ruginytė Ia klasė
Paula Prelgauskaitė Ic klasė
Aromeda Gerčiūtė IIa klasė

Komandos treneris V. Sobenka

 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tinklinio varžybos (rajoninis turas)

I vieta:

Tomas Rakašius IIc klasė
Aivaras Rakašius IIc klasė
Domantas Zubavičius IIc klasė
Gabrielius Domkus IIb klasė
Irmantas Šimulionis IIa klasė
Tomas Čirica IId klasė
Arminas Tališauskas IIIa klasė
Rytis Čirica IIIe klasė

Komandos treneris V. Sobenka

 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tinklinio varžybos (regioninis turas)

III vieta:

Tomas Rakašius IIc klasė
Aivaras Rakašius IIc klasė
Domantas Zubavičius IIc klasė
Gabrielius Domkus IIb klasė
Irmantas Šimulionis IIa klasė
Tomas Čirica IId klasė
Arminas Tališauskas IIIa klasė
Rytis Čirica IIIe klasė

Komandos treneris V. Sobenka

 

Bėgimas Papilėje S. Daukanto takais

Vita Ruginytė I a klasė 1000 m. bėgime bronzos medalis.
Aistė Samušytė
IIa klasė 1000m. bėgime aukso medalis.
Gabrielius Domkus
IIb klasė 1500m. bėgime aukso medalis
Jordanas Juškevičius
IIIb klasė 1500m. bėgime bronzos medalis

Mokytoja E. Laukienė

 

,,Lietuvos sveikuolis -2014“ konkurso atrankinis etapas fizinio pajėgumo bei sveikatos būklei įvertinti

I vieta:
L. Koveraitė
IIa klasė

II vieta:
Aromeda Gerčiūtė
IIa klasė
Andrejana Žakytė IIa klasė

III vieta:
Aistė Samušytė
IIa klasė

Mokytoja E. Laukienė

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30