Kviečiame į Rugsėjo 1-ąją!

• Paskelbė : Darius J. Kazlauskas
  • Paskelbta: 2020-08-28
  • Kategorija: Aktualijos

Mokslo ir žinių diena – rugsėjo 1-oji Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijoje!

Mieli moksleiviai, tėveliai ir svečiai!

Maloniai kviečiame susipažinti su šventės, kuri vyks Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos aikštėje, saugumo rekomendacijomis ir reikalavimais.

Atsižvelgdami į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos)  susidariusią epideminę situaciją ir siekdami maksimaliai sumažinti galimos infekcijos riziką, kviečiame laikytis šių šventės organizavimo rekomendacijų:

• renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) ar kuriems privaloma izoliacija izoliacijos laikotarpiu.
  • šventės metu prašome laikytis pažymėtų erdvių klasėms, šventės svečiams;
  • viso renginio metu aikštėje laikytis 1 m. atstumo tarp dalyvių; visi renginio dalyviai – mokytojai, mokiniai, jų tėvai, šventės svečiai ir kiti dalyviai - turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemonės (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), išskyrus neįgalumą turinčius asmenis, kurie dėl savo sveikatos būklės veido apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį);
  • esant nepalankioms oro sąlygoms, pvz., esant lietui, mokiniai rinksis į sutikimus su klasių vadovais pagal iš anksto paskelbtą kabinetų sąrašą;
  • remiantis 2020 m. rugpjūčio 26 d. Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro išleistu valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu Nr, V-1921 dėl kultūros, pramogų bei kitų renginių ir susibūrimų organizavimo būtinųjų sąlygų kviečiame šventės svečius (pilnamečius) registruotis į renginį elektroniniu būdu paspaudus šią nuorodą:

Nuoširdžiai dėkojame už supratimą ir bendradarbiavimą! Būkime sveiki ir saugokime vieni kitus!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos