Pokyčio projekto perspektyvą projektuojame kartu

• Paskelbta: 2018-12-12
  • Kategorija: Aktualijos

Gruodžio 12 dieną į gimnaziją rinkosi rajono mokyklų komandos į darbinį projekto ,,Lyderių laikas 3“ (toliau LL3)  mokyklų lyderystės renginį. Renginio pagrindinis tikslas: mokytojų profesinio kapitalo auginimas dėl mokinių pasiekimų gerinimo, uždaviniai: LL3 kūrybinės komandos  suformuluotos  pokyčio projekto savivaldybėje idėjos pristatymas, LL3 bendruomenės savivaldybėje būrimas bei švietimo bendruomenės įtraukimas į diskusijas dėl savivaldybės pokyčio projekto, patyriminio mokymo įtakos mokinių ugdymo rezultatams išnagrinėjimas, pokyčio projekto perspektyvos projektavimas kartu.

Renginio pradžioje apie pokyčio projektą kalbėjo LL3 kūrybinės komandos vadovė Violeta Karalienė. Susirinkusius sveikino ir džiaugėsi džiugiomis permainomis švietimo bendruomenėje savivaldybės mero patarėjas Tomas Martinaitis. Po sveikinimų ir LL3 kūrybinės komandos suformuluotos  pokyčio projekto savivaldybėje idėjos pristatymo, savo patirtimi dalijosi Akmenės gimnazijos chemijos mokytoja Laima Zdanavičienė. Jos pranešimas ,,Patyriminis mokymasis: prielaidos asmenybės ūgčiai ir pažangos pastovumui“ nepaliko abejingų, davė peno apmąstymams. Savo pranešime mokytoja kaskart grįždavo prie pavyzdžių iš Suomijos mokyklų, kur jai teko viešėti.

Renginį vainikavo darbas grupėse kur buvo aptariamos veiklos, kurios, manoma, galėtų duoti rezultatų įgyvendinant pokyčio projektą.

Nuotraukų autorius:
djk-foto