Nuskambėjo Paskutinis skambutis

• Paskelbta: 2017-05-25

Gegužės 25 dieną, abiturientams nuskambėjo Paskutinis skambutis. Jis ateina kiekvienais metais, tačiau vis kitiems.

Šventė prasidėjo tradiciškai – Naujosios Akmenės miesto L. Petravičiaus aikštėje. Kadangi buvo tautinė tema, tai netrūko lietuvių liaudies šokių ir žaidimų, kuriuos pravedė Deividas Jučas. Vėliau mokyklos aikštėje jų laukė vedantieji M. Zarembaitė ir Lukas Mačiuka. Sklandė gera nuotaika, žaidimai, jaunatviškas šėliojimas. Vėliau sekė šventinės pamokos su dalykų, pirmaisiais mokytojais, auklėtojais.

Renginys tęsėsi aktų salėje. Šių metų abiturientams jis praėjo prie „šachmatų lentos“. Vedantieji, Justas Pukštys ir Deividas Jučas, puikiai išdėstė šachmatų figūras ir mokė, kaip pasirinkti strategiją kelyje į pergalę. Renginio metu buvo padėkota pirmiesiems mokytojams – Danutei Varneckaitei, Lijanai Burgienei, Rimai Dimitrevičienei, Ginai Meškauskienei, Loretai Dužinskienei, Laimai Norkienei, Ramučių gimnazijos bendruomenei - mokytojams ir darbuotojams. Sveikinimo žodį tarė išeinančiųjų auklėtojos Vita Pocienė, Genovaitė Narvilienė, Zita Liaukšienė, Raimonda Lukoševičienė. Direktorė Helena Daugmaudienė linkėjo gerų egzaminų, sėkmės gyvenime, po gėlės žiedą įteikė mokyklos pirmūnėms Viktorijai Pociūtei, Estelai Jankauskaitei, Simonai Kirijenko. Sveikinimo kalbą sakė Akmenės rajono savivaldybės mero pavaduotojas A. Nicius. Su savo abiturientais atsisveikino būrelių kolektyvai ir jų vadovai D. Liuberskytė-Šukienė, V. Serbintienė, Mokinių tarybos, JAS, Sporto centro atstovai, mokyklos sportininkai, S. Gadžij, Birutės Viktoravičūtės šokėjai, muzikos mokyklos mokytojai ir mokiniai. Tėvelių vardu kalbėjo S. ir V. Novogreckų šeima. Tėvelius sveikino Viktorija Pociūtė ir Tautvydas Martinaitis. Testamentą mokyklai kūrė ir skaitė Estela Jankauskaitė. Šventė užsibaigė G. Paškevičiaus daina „Draugams“. Pabaigoje vedantieji ragino neišsigąsti nei šacho, nei mato. Blogiausiu atveju, pradėsite naują žaidimo partiją, - mokė. Atėjai pažaisti į šį gyvenimą, tai ir žaisk. Sėkmės jums, abiturientai.