Studentų diena - 2017

• Paskelbta: 2017-11-17

Lapkričio 17 dieną Ramučių gimnazijoje didelis buvo didelis sujudimas – Studentų diena.  Nuo pat ryto vyko dalyvių registracija. Ir štai statistika: renginyje dalyvavo 15 mokymo įstaigų iš įvairių Lietuvos vietų  - Vilniaus, Kauno technologijų, Šiaulių, Vilniaus Gedimino technikos, Mykolo Romerio, Vytauto Didžiojo universitetų, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos Karo Akademijos, Klaipėdos valstybinės, Kauno technikos,  Panevėžio, Šiaulių valstybinės, Vilniaus dizaino, Lietuvos verslo, Vilniaus kolegijų, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos. Dalyvavo  devyniasdešimt šeši Lietuvos mokyklų atstovai, dėstytojai, studentai.  Į savo mokyklą sugrįžo apie 20 buvusių Ramučių gimnazijos mokinių. Susidomėję renginiu, studijomis atvyko mokiniai iš Akmenės ir Ventos gimnazijų.  Susitikimą apibendrino renginio vedėjai Kamilė Ramanauskaitė ir Gvidas Šulskis. Jie pradėjo prancūzų rašytojo Henry de Montherlant žodžiais, jog „Namų židinys turi būti ne gyvenamoji vieta, o vieta, į kurią visada sugrįžtame“. Apie tai kalbėjo Martyna Gauronskytė, o Vygantas Bemovas tai patvirtino dainuodamas kartu su grupe iš Kauno „Intervalai“. Projektą „Studentų diena“ Akmenės rajono savivaldybės JAUNIMO  INICIATYVŲ IR LAISVALAIKIO UŽIMTUMO PLĖTOJIMO konkursui  parengė Mokinių taryba.  Mokinių tarybos indėlis didžiulis - jų susitelkimas, asistavimas, organizavimas sužavėjo svečius. Studentų dienos dalyviai socialiniuose tinkluose dalinosi puikiais įspūdžiais iš šio renginio: „Po tokių vizitų pareina toks pozityvo jausmas, kad vis dėlto, gal nėra viskas taip blogai mūsų valstybėje ir yra tų, kurie kurs gerus dalykus Lietuvoje. Užmotyvuoti grįžtam namo!“. Jaučiamės puikiai, nuveikę didelį ir prasmingą darbą.