Linksma išvykose su draugais

• Paskelbta: 2017-12-18

Negaliu patikėti, kaip greitai prabėgo keturi mėnesiai naujoje mokykloje. Lapkričio 13 dieną su klasės draugais ir auklėtoja T. Chlystova išvykome į pirmąją ekskursiją į Šiaulių fotografijos muziejų. Mokėmės pasidaryti nuotraukas. Pažintis su fotografijos menu tęsėsi  gruodžio 18 dieną  Naujosios Akmenės Kultūros rūmų parodų salėje. Ten apžiūrėjome menininkės fotografės I. Mockutės - Pocienės darbus „MUTaBOR“. Įdomu buvo tai, kad nuotraukos pateiktos ant medienos lakštų. Parodoje skaitėme auklėtojos T. Chlystova paruoštus tekstus apie menininkės I. Mockutės – Pocienės kūrybą ir parodos „MUTaBOR“ darbus. O žinias įtvirtinome atsakinėdami į klausimus. Naujosios Akmenės  Kultūros rūmų parodos visada būna labai įdomios. Verta jose apsilankyti.

Eimantas Maceikis 1C

Gruodžio 18 d. aplankėme savo pirmąją mokytoją Lijaną Burgienę ir jos pirmokus „Saulėtekio“ progimnazijoje.  Pravėrę mokyklėlės duris jaudinomės, tačiau buvo gera sugrįžti, prisiminti savo pirmąsias pamokas. Auklėtoja ir jos mokinukai mus šiltai priėmė. Pasidalijome prisiminimais apie mokymąsi pradinėse klasėse, pasakojome, kaip mums sekasi adaptuotis Ramučių gimnazijoje. Buvo smagu prisiminti vaikystę, įvairius nuotykius, kai kuriems net išriedėjo džiaugsmo ašaros. Padovanoję vieni kitiems dovanėles, palinkėję gražių artėjančių švenčių įsiamžinome bendroje nuotraukoje.  Laikas prabėgo greitai, linksmai, visi pasisėmė gerų įspūdžių.  Manau, galiu kalbėti už visus 1C klasės mokinius: „Šis susitikimas buvo pilnas prisiminimų ir be galo smagus“.

Gabrielė Pavkaitė 1C