Sportiškiausia ir sveikiausia klasė

• Paskelbta: 2017-12-13

Vykdant Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos finansuojamą projektą „Gyvenimas gražus – nepražudyk jo“ socialinė pedagogė L.Dauparienė suorganizavo pirmų klasių mokinių „Sportiškiausios ir sveikiausios klasės“ konkursą.

Konkurso renginiuose, kurie vyko tris mėnesius, mokiniai aktyviai dalyvavo. Klasės rinko taškus nepraleidę pamokų be pateisinamos priežasties, nevėlavę  į pamokas, parengę pristatymą sveikos gyvensenos ar sporto tema, dalyvavę sveikos gyvensenos paskaitose, viktorinose, konkursuose bei sporto renginiuose, pristatę klasės sveikiausio patiekalo receptą, sukūrę klasės šūkį.

Kurie šaunesni, lenktyniavo 1c ir 1d klasės mokiniai. Žinoma, didžiulio palaikymo ir pagalbos sulaukė iš auklėtojų. I vietą užėmė 1c klasės mokiniai su klasės vadove T. Chlystova. Jie surinko  2083 taškus. II vietą – 1 d klasės mokiniai su klasės vadove V. Pociene, surinkę šiek tiek mažiau taškų -  2037. Deja, 1a bei 1b klasių mokiniams pritrūko azarto, nusiteikimo, noro, todėl nesurinko net 100 taškų.

Sportiškiausiai ir sveikiausiai klasei,  pademonstravusiai sveiką gyvenimo būdą,  Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos finansuojamas projektas „Gyvenimas gražus – nepražudyk jo“ padovanojo išvyką į Šiaulių Fotografijos muziejų, kur dalyvavo  edukaciniame užsiėmime „FOTOGRAMA – šešėlinio vaizdo drama“, taip pat aplankė Dviračių muziejų.

Linkime visiems mokiniams būti sveikiems ir linksmiems, gerai mokytis ir būti draugiškiems.