Paskutinė mokslo metų diena

• Paskelbta: 2018-06-15

Ir štai mokslų pabaiga. Šie mokslo metai ilgesni nei įprastai – tęsėsi iki birželio 15 dienos. Paskutines dvi savaites mokytojai pamokas vedė netradiciškai – vyko projektinės veiklos ne tik klasėse, bet ir gamtoje. O štai paskutinę dieną mokiniai ir mokytojai  praleido ypatingai. Vyko orientacinis-edukacinis žaidimas „Pažink 60-ųjų miestą“. Mokytoja Alina Vaitkevičienė ir Violeta Serbintienė parengė maršrutus ir gidus, kurie supažindino su miestu ir jo  istorija.  Gidais tapo mokiniai Marija Zarembaitė, Paula Prelgauskaitė, Emijia Gudaitė, Kamilė Raudoniūtė, Jomantas Valiulis, Gabija Vėlavičiūtė, Karolina Žilinskaitė ir Deividas Jučas.  Jie į savo vaidmenį pasižiūrėjo labai rimtai ir kūrybiškai. Gidai įsikūnijo į to meto mokinukes, močiutę, Karolina ir Deividas skleidė tautinę dvasią.

Žaidimo pabaigoje visi susirinkome prie koplytstulpio, skirto tremtiniams. Mokytoja Alina Vaitkevičienė priminė ką lietuviams reiškia birželio 14-oji, ir kuo ypatingi Naujosios Akmenės tremtiniai. Savo jautriomis tėvų gyvenimo istorijomis dalijosi mokytojos Regina Altukavičienė, Vanda Jasevičienė, Alina Vaitkevičienė.

Renginys baigėsi stadione, kuriame buvo dar kartą pasveikinti STEAM mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojai Gabija Vėlavičiūtė, Tautvydas Ribinskas ir jų mokytoja Vaidilutė Šepkauskienė. Direktorė Helena Daugmaudienė visiems padėkojo už 2017/2018 mokslo metus, pasidžiaugė renginiu ir vaišindama ledais palinkėjo geros vasaros. Visus nustebino Kajaus Lakačiausko močiutė, suruošusi nuostabias vaišes. Ilgai dar kalbėjomės, valgėme ledus ir niekas neskubėjome  eiti namo. Ramučių gimnazija – stipri bendruomenė. Gražios ir saugios vasaros, mieli mokiniai ir mokytojai. Susitiksime Rugsėjį.