Kalėdos Ramučių gimnazijoje

• Paskelbta: 2019-01-04

Kalėdinis maratonas įsuka ne tik kiekvieną žmogų asmeniškai, bet ir kolektyvus, bendruomenes, mokymo įstaigas. Į Kalėdinį sūkurį kiekvienais metais įsisuka ir Ramučių gimnazijos bendruomenė.

Maratonas prasidėjo Maltiečių sriuba, kuriai vadovavo Vanda Jasevičienė, o jai talkino Ramučių gimnazijos būrelis „Jaunieji maltiečiai“. Mokinių taryba suorganizavo Kalėdinę akciją „Slaptas draugas“, kurioje galėjo dalyvauti kiekvienas mokyklos mokinys ir mokytojas. Savaitę vienas kitam teikė staigmenas, siuntė gražiausius linkėjimus, o paskutinę dieną įvyko šiltas, nuoširdus, kupinas staigmenų dovanėlių keitimasis. Mokykloje vyko dailės ir technologijų mokytojų Ingos Suchodimcovienės, Tamaros Chlystovos, Vido Daugmaudžio organizuojama akcija „Kalėdinių svajonių gaudyklės“. Mokinių pagamintomis svajonių gaudyklėmis buvo puošiama visa mokykla. Ši tema vyravo ir Kalėdinio koncerto metu. Renginio vedėja Karolina Žilinskaitė, svajonių gaudytoja, dovanojo svajones visiems susirinkusiems ir koncerto dalyviams - D. Liuberskytės Šukienės šokėjams, dainininkams Aurimui Pociui, Rugilei Bauer, mokytojams. Koncerto metu buvo teikiamos Metų šeimos, mokinio ir mokytojo nominacijos. Jos buvo įteiktos Odetai ir Arūnui Ramanauskams, Gvidui Šulskiui ir Vitai Mėlenienei. Už rūpestį mokyklos gerove, neblėstantį atsidavimą mokyklos bendruomenei padėka buvo įteikta Ramučių gimnazijos direktorei Helenai Daugmaudienei. Po koncerto įvyko performanso „Tavo Ana“ premjera. Anos Frank gyvenimo istorija, Ramučių gimnazijos Talentų klubo įtaigi ir nuoširdi vaidyba sujaudino susirinkusius žiūrovus.

Kalėdinio maratono pabaigą pradėjo 3,4 klasių mokiniai nuo pat ryto giedodami Kalėdines giesmes mokyklos koridoriuose. Vėliau ją tęsė Kalėdinė labdaros mugė. Jos metu mokiniai pardavinėjo įvairiausius rankų darbo gaminius: suvenyrus, pyragus, uogienes, buvo galima nusipirkti net Kalėdinių kiaulės taukų, skirtų 2019 kiaulės metams.  Mugės metu paaukoti pinigėliai buvo padovanoti 2c klasės mokiniui Dovydui Čepuliui. Vakarą vainikavo žaismingas karnavalas „Žaislų istorija“. Puikus Mokinių tarybos vedimas, o dar nuostabesni mokinių ir mokytojų pasirodymai užbaigė mokyklos Kalėdinį maratoną. Visi išsiskirstėme į šeimas su puikia nuotaika ir įkvėpti Kalėdinės nuotaikos.

Nuotraukų autorius:
Foto būrelis