APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai
Timetables2024-02-09
atnaujinta_2024_ii_pusmetis.mfw  

[1]

Klasės
1a klasė 1b klasė 1c klasė
1d klasė 2a klasė 2b klasė
2c klasė 2d klasė  
Mokytojai
Juciūtė Rugilė Bitinas Raimondas Chlystova Tamara
Dacytė Sigita Daugmaudis Vidas Dauparienė Loreta
Jokubauskienė Dalia Khan Gitana Liuberskytė-Šukienė Daiva
Loc Nadiežda Lukoševičienė Raimonda Makarčiuk Svetlana
Mėlenienė Vita Naglienė Ilona Naumovienė Indra
Petokaitienė Žaneta Pocienė Vita Raubickienė Rita
Ruginienė Jadvyga Šepkauskienė Vaidilutė Sobenka Vitalijus
Stonienė Jūratė Tijūnaitienė Indra Ullrich Ilona
Vainauskienė Sigita Vaitkevičienė Alina Vaitekūnienė Birutė
Vaičiulienė Rima Varanavičienė Jūratė Vieniia Natalia
Virkietytė Rūta Vėlavičienė Gitana Znutienė Ingrida
Kabinetai
104 anglų kalbos kabinetas 105 istorijos kabinetas 111 sporto salė
111 sporto salė 115 biologijos kabinetas 116 tikybos kabinetas
117 technologijų kabinetas 118 technologijų kabinetas 122 technologijų kabinetas
201 vokiečių kalbos kabinetas 202 socialinių mokslų kabinetas 203 anglų kalbos kabinetas
204 informacinių technologijų kabinetas 205 anglų kalbos kabinetas 207 anglų kalbos kabinetas
208 rusų kalbos kabinetas 214 aktų salė 216 rusų kalbos kabinetas
219 matematikos kabinetas 220 matematikos kabinetas 221 informacinių technologijų kabinetas
224 fizikos kabinetas 225 fizikos kabinetas 302 muzikos kabinetas
303 lietuvių kalbos kabinetas 304 lietuvių kalbos kabinetas 305 matematikos kabinetas
308 lietuvių kalbos kabinetas 309 dailės kabinetas 316 kabinetas
317 rusų kalbos kabinetas 318 istorijos kabinetas 319 lietuvių kalbos kabinetas
320 lietuvių kalbos kabinetas 321 geografijos kabinetas 323 chemijos kabinetas
Moksleiviai
3aĄžuolaitė Marta 3aBielskis Domantas 3aBielskytė Vismantė
3aBrazauskaitė Ema 3aDamskytė Dileta 3aDaraška Arnas
3aEidimtas Ugnius 3aErlickas Mantas 3aGedaminskis Jaunius
3aKastečkas Kristupas 3aKundrotas Kostas 3aKuprys Gustas
3aLagaunikaitė Elzė 3aLukoševičiūtė Ieva 3aMartinaitytė Gabija
3aPoškus Algimantas 3aPovilaitis Grantas 3aRamanauskaitė Deimantė
3aRauckytė Kotryna 3aŠnaras Nojus 3aSpulginas Dominykas
3aUbartaitė Viktorija 3aVasiliūnaitė Aušra 3aŽąsinaitė Akvilė
3aŽukauskaitė Vakarė 3bBucevičius Pijus 3bDvariškis Dangiras
3bHrechka Oleksandr 3bKaikaris Tadas 3bKoveras Rokas
3bKuodytė Odeta 3bLaurinavičiūtė Gustė 3bLukšaitė Urtė
3bMažiulytė Emilija 3bNiekytė Kamilė 3bOrentas Matas
3bParieštis Kamilas 3bPetruninaitė Austėja 3bPlauška Svajūnas
3bPlauška Tajus 3bPravilionis Emilijus 3bRimkutė Karolina
3bRiškutė Arvydė 3bSamokhina Olha 3bŠimkutė Deimilė
3bSlyva Anton 3bTomkevičiūtė Dovilė 3bVasiliauskas Laurynas
3bYakisir Rivatas 4aAdomaitis Deividas 4aAdomaitytė Dominyka
4aBeišinaitė Urtė 4aBrazys Dominykas 4aBružas Rokas
4aButniūtė Gabija 4aCheres Adriana 4aČiučkinaitė Marija
4aDeniušytė Rugilė 4aGaruckas Arnas 4aGašpuitytė Goda Liucija
4aJarušaitis Mantas 4aKiselytė Estrėja 4aLiniauskas Arnas
4aLiutkutė Liepa 4aMikutytė Vidmantė 4aMontvilė Kamilė
4aMorozovaitė Viltė 4aNorgėla Tomas 4aPaulauskaitė Gabija
4aPikytė Emilija 4aRonkytė Skaiva 4aRožnytė Kamilė
4aSakalauskas Junius Rojus 4aŠnaraitė Donata 4aUrbonaitė Laura
4aVenckutė Akvilė 4aZhytienova Mariia 4aŽukauskaitė Austėja
4bAtstopaitė Viktorija 4bBergs Evelina 4bBerežniak Nikita
4bČivilis Tomas 4bDvarionaitė Adriana 4bIvanovaitė Viktorija
4bJeremovas Adrijus 4bKailovičius Kristupas 4bKazlauskas Kasparas
4bKiminiūtė Kornelija 4bLenchenko Roman 4bLeonavičius Arkadijus
4bLizdenytė Donata 4bMažonas Matas 4bMereckytė Vestina
4bNavickaitė Gabrielė 4bPaulauskas Deividas 4bPeleckas Rokas
4bSakalauskaitė Simona 4bŠkultinaitė Deimantė 4bŠnelytė Eimantė
4bTomkutė Azra 4bVėlavičius Justinas 4bViršutytė Lijana


Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Version 4.08 2024-02-09 10:43