2023 rajono konkursų, skirtų Vietos savivaldos dienai, laureatai ir dalyviai

• Paskelbta: 2023-10-13
  • Kategorija: Sveikinimai

Godą Janušauskaitę,  IC klasės mokinę, apdovanotą už pozityvumą, gėrio ir grožio pastebėjimą mažuose, kasdieniniuose dalykuose,

Odetą Kuodytę, IIIB klasės mokinę, apdovanotą už nuoširdumą ir džiaugsmą vaikystės miestu,

Lietuvių kalbos ir literatūros IIIi2 grupę, apdovanotą už kolektyvinio darbo idėjas,

Juliją Arlauskaitę, IIC klasės mokinę, apdovanotą už kūrybinį dailės darbą ,,Aš gal būsiu rašytoja, bet tu visada būsi žodžiai“

Emiliją Pikytę, IVA klasės mokinę, apdovanotą už kūrybinį dailės darbą ,,Sapnų šalis“.

Dėkojame mokytojoms Daliai Jokubauskienei, Indrai Naumovienei, Rimai Vaičiulienei ir Jūratei Varanavičienei už pagalbą mokiniams ruošiant darbus konkursui.

Spalio 9 dieną paskelbti rajono konkursų, skirtų Vietos savivaldos dienai paminėti laureatai ir dalyviai. Epistolinio rašinio konkursui „Rašau merui“ mokiniai atsiuntė 29 darbus: Akmenės gimnazija – 1 darbą; Kruopių pagrindinė mokykla ir Ventos gimnazija – po 2 darbus; Naujosios Akmenės miesto Ramučių gimnazija - 5 darbus; Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija – 19 darbų.

Ramučių gimnazijos trys iš penkių pateiktų darbų sulaukė įvertinimo:

Goda Janušauskaitė, IC klasės mokinė, apdovanota už pozityvumą, gėrio ir grožio pastebėjimą mažuose, kasdieniniuose dalykuose. Mokytoja Rima Vaičiulienė.

Odeta Kuodytė, IIIB klasės mokinė, apdovanota už nuoširdumą ir džiaugsmą vaikystės miestu. Mokytoja Indra Naumovienė.

Už idėjas apdovanotas kolektyvinis lietuvių kalbos ir literatūros IIIi2 grupės darbas. Mokytoja Dalia Jokubauskienė.

Piešinių konkursui pateikta 30 darbų, iš jų tarp geriausių puikuojasi:

Julijos Arlauskaitės, IIc klasės mokinės darbas „Aš gal būsiu rašytoja, bet tu visada būsi žodžiai“ ir  Emilijos Pikytės, IVA klasės mokinės darbas „Sapnų šalis“. Merginų mokytoja Jūratė Varanavičienė.

Laureatams linkime sėkmės generuojant idėjas ir kaupiant patirtis tolimesniems konkursams.

Informacija iš Akmenės rajono savivaldybės facebook puslapio https://www.facebook.com/search/top?q=akmen%C4%97s%20rajono%20savivaldyb%C4%97