Karjeros ugdymo renginiai

Ypatingas pasiūlymas abiturientams ir būsimiems dvyliktos klasės moksleiviams

Vienas geriausių darbdavių Lietuvoje, pasaulyje lyderiaujanti daiktų interneto technologijų įmonė „Teltonika“, siūlo galimybę gauti 3000 Eur metinę stipendiją! Kiekvienam pirmakursiui tai puiki pagalba įsitvirtinti studijose ir nesijaudinti dėl buitinių rūpesčių.

Dar nežinai ką studijuoti? „Teltonika“ turi atsakymą – rinkis IT arba inžineriją! Technologijos nieko nelaukia. Jeigu nenori sėdėti vietoje, o nori būti progreso dalimi ir kurti tokius sprendimus, kaip 5G tinklo įranga, išmanios apyrankės arba netgi dirbtinio plaučių ventiliavimo įranga, rinkis technologines studijų kryptis jau dabar.

Galimybė gauti 3000 Eur stipendiją galioja šiame sąraše nurodytoms studijų programoms: https://stipendija.teltonika.lt/

Jau susidomėjai? Pildyk paraišką: https://hr.teltonika.lt/forms/dkVLNP7oyn

 

Startavo Šiaulių regiono pagalbos abiturientams iniciatyva „Šiauliai auga“ – kviečiame prisijungti visus (įrašykite savo gimnazijos, mokyklos ar savivaldybės pavadinimą/vardą pvz. Pakruojo, Kelmės, Didždvario gimnazijos) abiturientus!

Likus lygiai mėnesiui iki valstybinių brandos egzaminų sesijos, Šiaulių miesto savivaldybė kartu su Vilniaus universitetu skelbia iniciatyvos „Šiauliai auga“ pradžią. Pagrindinis iniciatyvos tikslas – padėti visiems Šiaulių regiono abiturientams tinkamai pasiruošti egzaminams, suteikiant jiems nemokamą, profesionalią korepetitorių pagalbą patogiu laiku.

Ilgiau nei mėnesį, nuo gegužės 7 d. iki birželio 16 d., Vilniaus universiteto studentai, patys buvę „šimtukininkai“, taps Šiaulių regiono abiturientų korepetitoriais, atsakys į visus rūpimus klausimus bei pakvies į popamokines konsultacijas kiekvieną darbo dieną nuo 16 val. Kviečiame visus (įrašykite savo gimnazijos, mokyklos ar savivaldybės pavadinimą/vardą pvz. Pakruojo, Kelmės, Didždvario gimnazijos) abiturientus pasinaudoti profesionalia studentų konsultacine pagalba ir prisijungti prie šios iniciatyvos!

Kaip prisijungti prie iniciatyvos ir susisiekti su korepetitoriais?

Prisijungti prie iniciatyvos „Šiauliai auga“ labai paprasta – su kitais regiono abiturientais bei savo būsimaisiais korepetitoriais susitiksite vos kelių mygtukų paspaudimu:

 1. Jums tereikia prisijungti prie bendros korepetitorių ir abiturientų „Facebook“ grupės, kurią rasite čia: https://www.facebook.com/groups/783350629234725/

Šioje grupėje rasite konsultacijų tvarkaraščius, nuotolinių konsultacijų prisijungimo nuorodas bei kitą svarbiausią ir nuolat atnaujinamą informaciją.

 1. Jei nesinaudojate „Facebook“ socialiniu tinklu, visą reikiamą informaciją rasite specialiai iniciatyvai „Šiauliai auga“ sukurtoje interneto svetainėje: https://info.siauliai.lt/auga Šiame interneto puslapyje rasite konsultacijų tvarkaraščius, konsultacijų vaizdo įrašų archyvus, praėjusių metų VBE užduotis, informacinį vaizdo įrašą bei kitą reikiamą informaciją.

Tereikia pasirinkti Jums patogų prisijungimo būdą ir Jūs tapsite viso Šiaulių regiono abiturientų bei Vilniaus universiteto korepetitorių komandos dalimi!

Taip pat džiaugiamės galėdami pranešti, jog kiekvieną savaitę prie iniciatyvos prisijungusius abiturientus aplankys ypatingi svečiai, visiems puikiai pažįstami visuomenės atstovai, o jau šį trečiadienį (gegužės 12 d.) 16 val. abiturientų mokytoju vienai dienai taps vienas žinomiausių Lietuvos „YouTube“ kūrėjų, buvęs premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas!

Tad, gerbiami abiturientai, nedvejokite, prisijunkite prie regiono abiturientų šeimos, sustiprinkite savo žinias prieš egzaminus ir pasitikite egzaminų sesiją be nerimo ir tik su dar tvirtesniu pasiryžimu!

Šiaulių miesto mero patarėjas Justinas Švėgžda

 

Vilniaus kolegijos asmeninė konsultacija 9-12 klasių mokiniams gegužės 20 d.

Vilniaus kolegija kviečia 9-12 klasių mokinius gegužės 20 d. dalyvauti asmeninėje konsultacijoje dėl studijų ir rasti atsakymus į rūpimus klausimus: kokius dalykus pasirinkti? Kokius egzaminus laikyti? Kaip pasirinkti tinkamą profesiją?

Registracijos į asmeninę konsultaciją nuorodą: https://forms.office.com/r/t7iEnRn9vM

 

Nuotolinis renginys (nuorodą atsiųsime per Tamo dienyną)

Data: gegužės 14 d., 10.55 val.

Dalyviai: II-IV klasių mokiniai.

Renginio tikslas:

 • Pristatyti VMG grupę bei aktualiausias darbo pozicijas, galimybes joje atlikti praktiką bei įsidarbinimą po studijų,
 • galimybę studijuoti KVK paklausiausias profesijas,
 • galimybę gauti papildomą finansavimą (stipendiją) studijoms. 

Renginio trukmė: 30 min.

 

Kvietimas į vebinarą "11-oko vasara: kaip pasirengti kitiems mokslo metams?"

Vebinarą ves Kalba.lt Darnaus Žmogaus Centro vadovė Renata Škimelienė gegužės 11 d., 15:30 val.

Vasaros metu galvą pailsinti reikia, bet ar verta visiškai apleisti mokslus ir savęs pažinimą? Kodėl vasarą derėtų skirti ne tik pramogoms, bet ir atsakymų į klausimus – ką, kur ir kaip studijuoti dvyliktoje klasėje – paieškai. Jei dabar rasi atsakymus į šiuos klausimus, tai dvyliktoje klasėje galėsi ramiai siekti savo tikslo, o ne blaškytis pasirinkimuose.

Daugiau info čiahttps://kalba.lt/studijos-uzsienyje/studiju-pasirinkimas-misija-imanoma/
 

Registracija čiahttps://kalba.webinargeek.com/11-toko-vasara-kaip-pasirengti-kitiems-mokslo-metams-1

 

Tapk Vaikų Tarybos nariu!

Vaikų taryba yra pirmą kartą kuriama Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patariamoji darbo grupė, kurią sudarys 15 vaikų nuo 7 iki 16 m. amžiaus, 2 metų kadencijai.

Kelk klausimus ir vaiko teisių apsaugos temomis, diskutuok su politikos, kultūros, švietimo, sveikatos bei kitais visuomenės atstovais. Tapęs Vaikų tarybos nariu, teik Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai siūlymus, rekomendacijas, būk šios Tarnybos patarėju, o svarbiausia – atstovauk visų Lietuvos vaikų balsui!

 Jei esi motyvuotas, kūrybiškas bei turi idėjų, kaip prisidėti prie savo ir savo bendraamžių gerovės – dalyvauk atrankoje ir tapk Vaikų Tarybos nariu!

Anketą iki š. m. gegužės 10 d. pildyti gali čia:  https://forms.gle/p7TtL3JmtMbVaDd79

Daugiau informacijos bei Vaikų Tarybos nuostatus gali rasti čia: https://vaikoteises.lt/naujienos/vaikutaryba/

 

VU 450 STIPENDIJOS ABITURIENTAMS

450-mečio stipendija – Vilniaus universiteto įsteigta speciali stipendija, skirta būsimiems studentams iš socialiai pažeidžiamų šeimų. Siekiant mažinti Lietuvoje opią socialinės atskirties problemą, pirmuosius studijų metus – nuo rugsėjo iki birželio mėnesio – 200 eurų stipendija bus mokama 100 gabių, tačiau finansų stokojančių studentų.

Į stipendiją gali pretenduoti stojantieji, kurie atitinka šiuos kriterijus:

 • pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų prašyme pirmu numeriu renkasi studijas Vilniaus universitete,
 • šeimos mėnesinių pajamų vidurkis per paskutinius 3 mėnesius vienam asmeniui buvo ne daugiau nei 350 eurų,
 • nėra anksčiau įgiję bakalauro ar magistro kvalifikacinio laipsnio,
 • nėra gavę Vilniaus universiteto gimtadienio stipendijos

Paraišką stipendijai gauti 2021-2022 studijų metais galima bus pateikti nuo birželio 1 d.

Daugiau informacijos https://www.vu.lt/studijos/studentams/finansai/stipendijos/450-mecio-stipendija

 

Esant COVID-19 situacijai šalyje, Lietuvos verslo kolegija taiko nuolaidas studijoms VISAM studijų laikotarpiui!

Stojantiesiems į Lietuvos verslo kolegiją, tiesioginio priėmimo metu, nuo 2021-04-01 iki 2021-06-01, taikoma nuolaidų programa!

Taip pat LTVK taikoma išankstinio priėmimo programa 12 klasės abiturientams, dar neturintiems vidurinės mokyklos baigimo brandos atestato ir jį įgysiantiems šiais mokslo metais, stoti jau dabar su specialia pažymių vertinimo forma, pateikiant dokumentus laikotarpyje nuo 2021-04-01 iki 2021-06-01, šie stojantieji taip pat pretenduoja į 10% nuolaidą studijoms, visam studijų laikotarpiui.

Prašymus studijoms pildykite jau dabar, tiesioginio priėmimo metu Kolegijos internetinėje svetainėje esančioje registracijoje - https://www.ltvk.lt/lt/m/Stojantiesiems/priemimas-internetu

Ši nuolaidų programa yra taikoma tik pasirašiusiems studijų sutartis nurodytu laikotarpiu, užpildžius atitinkamas formas ir atitikus minimalaus konkursinio balo reikalavimą

Daugiau informacijos- vilnius@ltvk.lt

 

Lietuvos policijos mokykla kviečia į NUOTOLINĘ atvirų durų dieną!

Kasmet vis populiarėjanti garbinga ir išbandymų kupina policijos pareigūno profesija sulaukia didelio jaunosios kartos dėmesio. Bet ar Jūs žinote, kokį kelią turi nueiti žmogus, kuris iš pradžių tik svajoja tapti policijos pareigūnu, o vėliau tos svajonės atkakliai siekia.

Lietuvos policijos mokykla (toliau – LPM), kurioje mokosi būsimi pareigūnai, kviečia visus, besidominčius policininko profesija gegužės 14 d., 15 val. prisijungti prie Facebook platformoje vyksiančio nuotolinio atvirų durų dienos renginio, adresu https://www.facebook.com/events/3924646540962172 .

Iš kursantų lūpų išgirsite apie policininko profesiją, kokių dalykų mokosi būsimieji pareigūnai, kaip vyksta pratybos, kokia jų dienotvarkė. Taip pat virtualiai susipažinsite su mokymosi baze, apsilankysite mokyklos bendrabučiuose. Sužinosite stojimo į LPM sąlygas, kokie reikalavimai yra keliami būsimiems pareigūnams ir kaip vyksta atranka.

Kviečiame prisijungti, pamatyti, sužinoti, sudalyvauti viktorinoje ir laimėti LPM prizus!

Laukiame Jūsų!

 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
7. 13.50 - 14.35
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.00 - 12.45
 • 6. 12.55 - 13.40
 • 7. 13.50 - 14.35
 • 8. 14.45 - 15.30