2022 paskutinio skambučio šventė

 • Paskelbė : Raimondas Bitinas
 • Paskelbta: 2022-06-03
 • Kategorija: Renginiai

Gegužės 30 dieną Ramučių gimnazijoje, 66 abiturientams, nuaidėjo paskutinis skambutis.

 Šventė prasidėjo miesto aikštėje, iš kur pajudėjo eisena link gimnazijos. Pasipuošę didžiuliais balionais, lydimi klasės auklėtojų Indrės Naumovienės, Indros Tijūnaitienės ir Ritos Raubickienės , klegėdami sugužėjo į mokyklos kiemą, kur su muzika ir atrakcionais juos sutiko vienuoliktokai. Trumpi pajuokavimai ir abitūra skirstosi į klases. Reikia atsisveikinti su pirmąja mokytoja, su mokytaojais, kurie juos mokė ir aišku paskutinė pamoka su klasės auklėtoja.

Atsisveikinimas su mokykla tuo nesibaigia. Visi renkasi į sale, kur jų laukia būrys svečių, tėveliai, gimnazijos bendruomenė. Šiltus sveikinimo žodžius jiems taria gimnazijos direktorius Darius Jonas Kazlauskas, Akmenės rajono savivaldybės Meras Vitalijus Mitrofanovas, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis. Juos sveikina būrelių, kuriuos  lankė kolektyvai,  Meno mokyklos ir Sporto centro atstovai, mokinių taryba, tėveliai. Scenoje skamba dainos, sukasi poros.

Žodis suteikiamas patiems šventės kaltininkams, kurie kaip tie paukščiukai skuba išskristi, skuba pajusti tą tikro gyvenimo skonį. Skaitomas testamentas, išdalijami suvenyrai, abiturientai sušoka savo paskutinį šokį ir sudainuoja paskutinę dainą gimnazijos scenoje.

 Viso gero ir sėkmės laikant egzaminus, taria šventės vedėjai Džiugas ir Karolina.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.00 - 12.45
 • 6. 12.55 - 13.40
 • 7. 13.50 - 14.35
 • 8. 14.45 - 15.30