Startuojame su ėjimo iššūkiu

• Paskelbta: 2021-11-03
  • Kategorija: Aktualijos

Šio iššūkio tikslas nėra išaiškinti daugiausiai žingsnių nuėjusią organizaciją. Mūsų tikslas parodyti, kad paprastais kasdieniniais veiksmais ar įpročiais, mažais teigiamais pokyčiais, sąmoningesniais pasirinkimais KARTU galime ne tik įveikti didelius atstumus ir tam tikra prasme nešti Akmenės rajono vardą aplink pasaulį, bet ir savo organizacijos bendruomenės sukauptus žingsnius paversti virtualiais medžiais bei fiziniu aktyvumu gerinti formas bei savijautą.

Spauskite PRISIJUNGTI prie „AKMENĖ APLINK PASAULĮ... O GAL IKI MARSO?“ iššūkio ir pasirinkite už kurią Akmenės rajono įstaigą ar įmonę eisite. Prisijungę, pasekti savo pavyzdžiu, pakvieskite draugus, šeimos narius, kolegas ir kaimynus.

Pripažinkime, juk būtų įdomu pamatyti kiek toli kartu mes galime nueiti, kiek virtualių medžių savo ėjimu galėtume užauginti ar net kiek nepageidaujamų kilogramų galime atsikratyti. Dalyvaudamas šiame iššūkyje, kiekvienas dalyvis gali išsikelti savo tikslą.

Pasibaigus šiam iššūkiui Akmenės rajono sporto centras visas dalyvavusias organizacijas apdovanos iššūkio atminimo dovanomis, o aktyviausi dalyviai bus paskelbti Akmenės rajono sporto centro facebook puslapyje ir www.akmenesc.lt svetainėje.

Šis iššūkis dalinai finansuojamas Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projekto „Judėjimas sveikata“.

Pridedame prisijungimo instrukciją ir prašome Jūsų paviešinti šią informaciją savo įstaigų bendruomenėse.

Prisijungimo slaptažodis: Akmenė eina

Kilus klausimams kreipkitės į mane.

Būkite aktyvūs ir sveiki.

Pagarbiai

Mantas Mačius