Akmenės rajono savivaldybėje pasveikinti geriausiai egzaminus laikę rajono abiturientai

• Paskelbta: 2022-07-29
  • Kategorija: Aktualijos

2022 m. liepos 25 d. Akmenės rajono savivaldybėje vyko valstybiniuose brandos egzaminuose įvertintų 100 balų, rajono abiturientų pagerbimo šventė. Šiemet geriausiai egzaminus sekėsi laikyti Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos abiturientėms: Rūtai Guginytei, kurios net trys egzaminai įvertinti 100 balu (lietuvių kalbos, istorijos ir biologijos), Faustai Bauer, anglų kalbos bei Kamilei Statkutei, vokiečių kalbos egzaminuose sekėsi geriausiai!

Renginio metu buvo pasveikinti ir gimnazistes egzaminams rengę šių dalykų mokytojai: lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rima Vaičiulienė, istorijos mokytoja metodininkė Alina Vaitkevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Judita Bernotaitė, vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Žaneta Petokaitienė, biologijos mokytoja metodininkė Sigita Dacytė.

Tradiciškai buvo pasveikintos ir šimtukininkių pradinių klasių mokytojos: buvusi Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja Zina Vaglienė, Rūtos Guginytės mokytoja ir Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos pradinių klasių mokytojos metodininkės Marytė Paulauskienė, Faustos Bauer mokytoja bei Loreta Dužinskienė, Kamilės Statkutės mokytoja.

100-ukininkėsbuvo pakviestos pasirašyti Savivaldybės Svečių knygoje. Joms ir jų mokytojoms įteikti mero padėkos raštai ir dovanų čekiai.

Jaukaus pasibuvimo metu buvo džiaugiamasi abiturienčių pasiekimais, ieškoma atsakymo, kur yra aukštų pasiekimų „sėkmės raktas“? Mokytojai atkreipė dėmesį, jog tapsmo nėra, o yra vyksmas: šios abiturientės neapsiribojo tik mokymusi, bet buvo miesto, regiono ar net respublikinių olimpiadų, konkursų dalyvės ir laimėtojos. Šimtukininkės dėkojo stipriems mokytojams, kuriems patinka jų darbas ir uždega mokinius. Mokytojai atkreipė dėmesį, jog prie mokinių sėkmės prisideda visi: pats besimokantis, jo tėvų palaikymo, pasitikėjimo ir kontrolės pusiausvyra, atsidavę mokytojai, vadovai, švietimo politikai ir ... fortūna.

Savivaldybė didžiuojasi abiturientų pasiekimais ir linki, kad šie šimtukai ir kiti geri ir labai geri įvertinimai būtų kaip sparnai, kurie padės nuskristi į svajonių studijas ir profesinius pasirinkimus.

Jumis didžiuojasi šeima, mokytojai, savivaldybė – esate tarp geriausių visos šalies moksleivių.

Linkėdamas gero skrydžio Jums moja Akmenės kraštas ir laukia sugrįžtančių.

#AK! #egzaminai