Ramučių gimnazijos bendruomenė  didžiuojasi

• Paskelbta: 2019-10-04
  • Kategorija: Didžiuojamės

Ramučių gimnazijos bendruomenė  didžiuojasi ir sveikina anglų kalbos mokytoją metodininkę Juditą Bernotaitę, pasiūlytą „Metų mokytojos“ nominacijai.

Mokytoja Judita išsiskiria profesionalumu, ypatingu stropumu, pareigingumu, darbštumu, iniciatyvumu visose ugdymo srityse ir gimnazijos veiklose. Jos mokiniai pasiekia puikių ir labai gerų ugdymo rezultatų. Mokiniai laimi prizines vietas rajoninėse anglų kalbos olimpiadose, jaunųjų filologų konkursuose ir kasmet sėkmingai dalyvauja respublikinėse olimpiadose ir konkursuose.

2018–2019 mokslo metais net trys mokiniai atstovavo gimnazijai ir rajonui Lietuvoje. IC klasės mokinė Fausta Bauer rajono anglų kalbos konkurse užėmė I vietą ir dalyvavo šalies konkurse. IIIA klasės mokinys Linas Danielius rajono anglų kalbos olimpiadoje užėmė II vietą, o IIIA klasės mokinys Deividas Sakalas užėmė I vietą. Deividas dalyvavo šalies olimpiadoje ir užėmė garbingą VI vietą.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų konkurse ,,Tavo Žvilgsnis 2018“ devyni mokiniai tapo nugalėtojais ir buvo apdovanoti diplomais, o IIIB klasės mokinė Rugilė Liutkutė verčiant tekstą iš anglų kalbos tapo laureate ir apdovanota kelione į Austriją. Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso rajono etape IIIB klasės mokinių Karolinos Žilinskaitės, Viktorijos Dovidauskytės vertimai iš anglų kalbos pripažinti geriausiais ir Viktorija Dovidauskytė dalyvavo šalies jaunųjų filologų konkurse.

Kiekvienais metais  mokytojos Juditos Bernotaitės mokiniai gauna labai aukštus įvertinimus iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino. Nuo 2014 metų iš valstybinių anglų kalbos egzaminų 9 mokytojos mokiniai gavo  aukščiausią 100 balų įvertinimą.

2019 metų jos mokinių anglų kalbos valstybinio brandos egzamino rezultatai yra puikūs ir geriausi rajone. Mokytoja egzaminui ruošė 41 mokinį.  Visų jos mokinių gautų įvertinimų vidurkis labai aukštas – 66,7 balo, dešimties geriausių įvertinimų vidurkis – 96,4 balo. 14 abiturientų gavo aukštesnio lygio įvertinimus nuo 86 iki100 balų. 11 iš jų didesni nei 90, o trys abiturientai gavo aukščiausią 100 balų įvertinimą.

Nuo 2003 m. mokytoja yra valstybinio anglų kalbos brandos egzamino vertinimo komisijos narė. Kasmet dalyvauja rajoninės anglų kalbos olimpiados vertinimo komisijos darbe.

Mokytoja ketvirtus metus vadovauja gimnazijos kalbų metodinei grupei ir dalinasi gerąja darbo patirtimi su kolegomis.

Mokytoja Judita Bernotaitė yra pavyzdys mūsų gimnazijos bendruomenei ir  yra viena iškiliausių Akmenės rajono mokytojų.