Rugsėjo pirmosios šventė

• Paskelbta: 2021-09-07

Ramučių gimnazijos bendruomenė į Rugsėjo pirmosios šventę, po šv. Mišių, rinkosi gimnazijos aikštėje.

Mokiniams - tai pasimatymas su draugais, netikėti ir laukti susitikimai, šurmulys ir juokas. Mokytojams - jaudulys, rūpestis, bet tuo pačiu metu ir džiaugsmingas laukimas. Skambant muzikai iškilmingai į gimnazistų būrį priimami pirmokai, kurių auklėtojos T.Chlystova ir R.Lukoševičienė.  Skambučio garso lydimi į aikštę ateina abiturientai, juos lydi puikiai ir labai gerai  besimokantys trečiokai: Simona Abramovaitė, Kamėja Dovydauskaitė ir Bernardas Naumovas. Pačių ketvirtokų rankose valstybės vėliava. Ją neša Jokūbas Zaveckis , Rūta Guginytė ir Erika Lipskytė. Paskutiniais mokslo metais abiturientus globos ir rūpinsis jų auklėtojos Indra Naumovienė, Indra Tijūnaitienė ir Rita Raubickienė.

Uždegama ugnis, kuri simbolizuoją amžiną ėjimą į šviesą. Sugiedama Tautinė giesmė. Sveikinimo žodžius gimnazijos bendruomenei taria gimnazijos direktorius Darius-Jonas Kazlauskas, mero patarėja Inga Vismantienė, vikaras Justinas Palubinskas, buvusi gimnazijos direktorė Helena Daugmaudienė ir gimnazijos mokinių tarybos prezidentė Karolina Kuznecova. Linksmu šokiu visus pasveikino mokinių taryba.

Kalendoriui paskelbus rudenį, linkėdami puikaus starto ir sėkmingo finišo, gerų emocijų ir gražių jausmų, gebėjimo atrasti ir suprasti, noro išgirsti ne tik mokytojo žodžius, bet ir šeimos, draugų širdžių balsus  sugūžėjome į klases.

Regina Altukavičienė