Paramos gavimas (rinkodara) – Lietuvos moksleivių sąjungos mokymai

• Paskelbta: 2021-03-26

Kovo 25d. Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos Mokinių Tarybos nariai dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos organizuojamuose paramos gavimo (rinkodaros) mokymuose, kuriuos vedė mokymų vadovė -  Goda Samalionytė.

Mokymų metu sužinojome būdus, kaip organizacija gali gauti,prašyti įmonės, institucijos paramos renginiui ar iniciatyvai. Mokymų vadovė supažindino mus su rėmimo rūšimis, organizacijos dokumentais, kuriuos reikia turėti norint bendradarbiauti su įmonėmis. Išsiaiškinome bendradarbiavimo,paramos prašymo laiško struktūrą ir reikalavimus,  išnagrinėjome 7 žingsnių sėkmingo bendradarbiavimo skambučio įsakymų atmintinę. Paskirstyti į dvi grupes, atlikome praktinę mokymų dalį. Pirmosios grupės užduotis - parašyti išsamų laišką nuo organizacijos, kuriame siūlomas bendradarbiavimas, o tuo tarpu antrosios grupės užduotis – suvaidinti skambutį su įmonės atstovu. Mokymų eigoje „Kahoot“ platformoje pasidarėme refleksiją. Nors ir teorinės dalies buvo daug, laikas prabėgo labai greitai, nes ir pateikiama informacija, ir užduotys buvo įdomios. Norime dar kartą padėkoti Godai už  atsakingai pasiruoštus mokymus, smagų ir prasmingai praleistą laiką! Tikimės, kad ir ateityje taip pat sėkmingai bendradarbiausime su Lietuvos moksleiviu sąjunga ir dalyvausime jų organizuojamuose mokymuose!

Adriana Cheres