Jaunieji gimnazistai dalyvavo ,,VibeLift“ 2023

• Paskelbta: 2023-04-17

2023 m. balandžio 5 d. IA ir IC klasių mokiniai vyko į septintus metus Socialinių mokslų kolegijos organizuojamą jaunimo festivalį „VibeLift“. Šių metų jaunimo festivalio tikslas – įkvėpti pozityviems pokyčiams ir judesiui! Renginys pirmą kartą vyko Kauno ,,Žalgirio“ arenoje.

Šiuolaikinė karta yra mėgstanti įsijausti į virtualią erdvę ir užsidaryti nuo realaus gyvenimo. Jaunas žmogus tiesiog pamiršta, kaip komunikuoti. Jaunimo festivalio „VibeLift“ tikslas ir yra puoselėti bendruomeniškumo vertybes, parodyti, kad mes kiekvienas esame savo dabarties ir ateities kūrėjas ir tik nuo mūsų pasaulėžiūros į gyvenimą priklauso sprendimai ir veiksmai.

Renginyje žymūs Lietuvos muzikos atlikėjai bei renginio partneriai dalindamiesi savo karjeros ir asmeniniu požiūriu į gyvenimą paauglystėje ir dabar, siekė įkvėpti jaunimą būti ambicingiems, išnaudojant savo fizinį ir vidinį potencialą. Vyko labai įdomios paskaitos, kurias vedė Indrė Stonkuvienė, Gabrielius Vagelis, Ugnė Dominaitė ir kiti. Išgirdome patarimų apie sveikatą. Vienas iš dalyvių buvo Tomas Narkevičius, jaunimui labiau žinomas kaip  Free Finga. Jo pristatymo tema „Stabilumas ar svajonė. Kaip pasirinkti?“. Tomo Narkevičiaus asmeninės patirties pristatymas labiausiai įsiminė. Jis papasakojo, kad baigęs mokyklą turėjo planą, tačiau viskas susiklostė taip, jog atsidūrė užsienyje, ten mokėsi ir dirbo. Žadėjo grįžti į Lietuvą ir čia tęsti savo veiklą. Mama jį palaiko ir skatina daryti tai, ko iš tiesų trokšta, o ne bandyti meluoti sau. Kai ateis laikas ir tikrai norės grįžti į gimtą šalį, jis sugrįš.  Jo pristatymas leido jaunam žmogui suprasti, jog ne visada svajonei pasiekti bus tinkamas laikas. Jos siekti reikia čia ir dabar. Jaunas žmogus išgirdęs žymių žmonių istorijų galėjo suprasti, jog daugelis išgyvena etapą, kai visiškai nežino, ką daryti su savo gyvenimu ir ko nori iš jo. Su žiūrovais vyko įvairūs žaidimai. Labai patiko Pildyk žaidimas ,,Tiesa ar drąsa“. Visos arenos jaunimas įsijungę programėlę dalyvavo žaidime. Mūsų klasės vadovės I. Naumovienė ir I. Tijūnaitienė dalyvavo mokytojams skirtuose renginiuose, konferencijoje „Pėsčiomis per kūrybiškumą: kur slypi mokytojo sėkmė?“, klausėsi gerąja patirtimi besidalijančių kolegų. Viskas buvo labai įdomu, gavome daug naudingų patarimų, užkulisiuose bei ant scenos sutikome savo mėgstamų influencerių, fotografavomės su žinomais žmonėmis.

Renginys baigėsi gyvo garso koncertu, padariusiu didžiausią įspūdį. Koncertavo OG version, Vilius Popendikis ir Džiugas. Kupini įspūdžių grįžome į namus parsiveždami pagrindinę šių metų festivalio žinutę – kiekvienas esame savo sėkmės kūrėjas, o kelyje į sėkmę svarbus nuolatinis ryžtas, drąsa, kantrybė ir meilė tam, ką darome.

Rugilė Danilevičiūtė ir Darija Meškaitė, IC ir IA klasės mokinės