Mokslo ir žinių diena

• Paskelbta: 2018-09-03

Rugsėjo 3-ąją Ramučių gimnazijos bendruomenė susirinko uždaryti duris vasarai ir atverti langus rudeniui. Ši diena buvo ypatinga – šilta, emocinga ir šventiška. Pirmokai pirmą kartą peržengė Ramučių gimnazijos slenkstį, o kiti – vėl apkabino mokytojus, draugus, bendraklasius, drąsiai žengė į pažįstamas klases.

Šventei prasidėjus į aikštę iškilmingai buvo pakviesti pirmokai su klasių auklėtojomis - Indra Naumoviene, Vita Mėleniene ir Rita Raubickiene. Kiek vėliau, skambant mokykliniam skambučiui, įžengė mokyklos šeimininkai - abiturientai. Juos atvedė geriausiai 2017/2018 mokslo metus baigę trečiokai Vakarė Vėžauskaitė ir Tautvydas Ribinskas. Jie įnešė Pasididžiavimo knygą, linkėdami, kad į ją savo darbais įsirašytų ir šių mokslo metų abiturientai.

Nuoširdžiai sugiedojus Tautišką giesmę, vėliavą pagarbiai iš aikštės išnešė abiturientai Kamilė Raudoniūtė, Rugilė Urbutytė ir Gvidas Šulskis.

Sugrįžusius po vasaros atostogų sveikino Ramučių gimnazijos direktorė Helena Daugmaudienė, Akmenės rajono savivaldybės vicemeras Apolinaras Nicius, AB „Naujasis Kalcitas“ direktorius Albinas Klimas, Ramučių gimnazijos prezidentai Martyna Gauronskytė, Gvidas Šulskis, Naujosios Akmenės parapijos klebonas Olijandas Jurevičius.

Nuostabiais balsais žavėjo Kamilė Ramanauskaitė ir Aurimas Pocius. Na, o Ramučių gimnazijos prezidentė Emilija Gudaitė kartu su savo komanda – Mokinių taryba, visus kvietė aktyviai įsijungti į mokyklinį gyvenimą, kartu spręsti iškilusias problemas, būti mokyklos lyderiais.

Abiturientų auklėtojoms Daliai Jokubauskienei, Sigitai Dacytei ir Jadvygai Ruginienei paleidus į dangų balionus suėjome į paruoštas darbui klases.

Visiems susirinkusiems - mokiniams, mokytojams, svečiams, tėveliams buvo palinkėta prasmingų ieškojimų ir atradimų, kantrybės mokant ir mokantis, džiaugsmo kiekviena suteikta galimybe ir diena. Su Mokslo ir žinių diena, mielieji.