Rajono mokyklų patyriminė diena Ramučiuose

• Paskelbta: 2019-10-24

Spalio 23 dieną rajono mokyklų dešimtokai rinkosi Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijoje.Čia vyko nacionalinio švietimo projekto „Lyderių laikas 3“, kurį įgyvendina Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras kartu su partneriais – Mokyklų tobulinimo centru ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu patyriminės veiklos. Šios dienos visos veiklos orientuotos į Naujosios Akmenės miesto pažinimą su idėja ,,Pažink Akmenę iš arčiau“, skirtos Naujosios Akmenės miesto 70-ties metų jubiliejui.

Tą dieną vieni mokinai ieškojo literatūrinio miesto labirintų, kuriais padėjo eiti lietuvių kalbos mokytojos Dalia Jokubauskienė, Ingrida Znutienė, Indra Naumovienė ir Rima Vaičiulienė, kiti su istorijos mokytoja Alina Vaitkevičiene rašė miesto istorinę laiko juostą. Dar kiti su mokytojomis Vita Mėleniene ir Gitana Vėlavičiene kūrė tinklalapį ,,Mano miestas NAUJOJI AKMENĖ“ (skiltį KĄ PAMATYTI?), kurį galima rasti http://akmeneskrastas.simplesite.com/. Mokytojų Svetlanos Makarčiuk ir Ritos Raubickienės kuruojama grupė užfiksavo 11 miesto puošmenų, ieškojo informacijos apie jų autorius, matavo ir skaičiavo atstumus. Biochemikai su mokytojomis Vaidilute Šepkauskiene ir Sigita Dacyte savo veiklas pradėjo nuo Karpėnų klinčių karjero ir baigė ikrų gamyba chemijos kabinete. Darbščiųjų rankelių grupė su mokytoja Tamara Chlystova pagrindiniu uždaviniu išsikėlė draugystės stiprinimą pinant draugystės juosteles bei vaišinantis draugystės pyragu, o teptuko mylėtojai, mokytojai Jūratei Varanavičienei padedant, per jausmo ir vaizduotės prizmę akcentavo, kad visi mes esame žmonės, bet skirtingai viską suvokiame ir matome. Visa tai patvirtino veiklų pristatymas ir refleksija susirinkus visoms grupėms į aktų salę. Visi jie buvo skirtingi, savaip įdomūs, informatyvūs.

Nuotraukų autorius:
Foto būrelio nariai