Pagyrimas ir nuoširdi padėka kelia žmogų, skatina kruopščiau dirbt

• Paskelbta: 2019-06-25

Į sceną už atliktus darbus vienas po kito lipo dalykinių olimpiadų, konkursų bei sportinių varžybų prizininkai, tarptautinių projektų dalyviai, mokinių tarybos, Jaunųjų maltiečių būrelio mokiniai, mokytojai. Padėkoti yra už ką. Mokiniai ir mokytojai įdėję daug pastangų, darbo ir kantrybės, rajoninėse dalykinėse olimpiadose pelnė 28 pirmąsias, 20 antrųjų ir 16 trečiųjų vietų.

Šiais metais net 8 mokiniai gimnazijos vardą garsino šalies dalykinėse olimpiadose: Deividas Sakalas – anglų kalbos olimpiadoje VI Lietuvoje, Diana Jurgaitytė rusų kalbos olimpiadoje pelnė paskatinamąjį prizą už aprėpti neaprėpiamą, Rūta Guginytė dalyvavo biologijos olimpiadoje, Edvinas Juozapaitis – chemijos olimpiadoje ir informacinių technologijų, Fausta Bauer – anglų kalbos konkurse, Tautvydas Ribinskas - biologijos olimpiadoje, Aistė Vasiliūnaitė – istorijos olimpiadoje, Viktorija Dovidauskytė – jaunųjų filologų konkurso šalies etape.Marija Pažarauskaitė užėmė trečią vietą Lietuvoje finaliniame anglų kalbos rudens sesijos Kings olimpiados ture. Šiuos mokinius ruošė, drąsino, palaikė, lydėjo mokytojos Judita Bernotaitė, Nadiežda Loc, Sigita Dacytė, Vaidilutė Šepkauskienė, Alina Vaitkevičienė, Rima Vaičiulienė, Vita Mėlenienė. Meninio skaitymo konkurse Kasparas Bružas, pelnęs galimybę, rajoną atstovavo zoninėse varžybose.

Puikių rezultatų pasiekta tiriamojoje veikloje, kurią kuruoja mokytoja Vaidilutė Šepkauskienė. Ant apdovanojimų pjedestalo Tautvydo Ribinsko, Gabijos Vėlavičiūtės, Gabrielės Strodomskytės pavardės. Tautvydas - ES jaunųjų mokslininkų konkurso mokinių tiriamųjų darbų Idėjų mugės, nacionalinio etapo dalyvis,Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkursas, nacionaliniame etape II vieta, STEAM mokslų konkurso ,,Mūsų eksperimentas“– I vieta Lietuvoje. Už antrąją vietą Tautvydas apdovanotas kelialapiu į mokslo ir technologijų konkursą Kinijoje, pirmosios vietos laimėjimas suteikė galimybę mokiniui nuvykti į Berlyno technikos muziejų, kuris laikomas didžiausiu ir įdomiausiu pasaulyje šios srities muziejų.Gabija STEAM mokslų konkurso, nacionalinio etapoII vietos laimėtoja apdovanota individualiais prizais, komanda – kelione į Klaipėdą. Gabrielė Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso, nacionaliniame etape pelnėValstybinio patentų biuro ir Juliaus Bogomolovo asmeninį prizą.

Ilgą išbandymų kelią įveikusios jaunosios tenisininkės Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso finalinėse varžybose – antros Lietuvoje. Karolina Kuznecova finaliniame etape asmeninėje įskaitoje iškovojo pirmą vietą, Gabrielė Strodomskytė – antrą vietą. Komandą lydėjo ir jai padėjo mokytojas Vitalijus Sobenka. Kitas svarus laimėjimas - gimnazijos mokinių komanda Lietuvos mokinių lengvosios atletikos rungčių tarpzoninių varžybų dalyvė.

Nuotraukų autorius:
djk-foto