Protų mūšis angliškai – anglų kalbos popietė

• Paskelbta: 2019-04-17

Balandžio 16 dieną Ramučių gimnazijoje vyko anglų kalbos popietė  - protų mūšis ,,Pakeliaukime po angliškai kalbančias šalis“ anglų kalba. Mūšyje rungėsi 5 pirmų -  antrų gimnazijos klasių komandos. Užduotis parengė ir jas pateikė išradingi II A klasės anglistai: Paulius Janušauskas, Jomantas Valiulis, Nojus Kenstavičius, Gabija Vėlavičiūtė, Gerda Mockaitytė, Julius Kinderevičius, Kasparas Bružas, III B klasės mokinys Tautvydas Ribinskas. Judriuosius žaidimus organizavo  II A mokinės Ugnė Naglytė ir Gabija Vėlavičiūtė.

Šis protų mūšis buvo kitoks, nes buvo panaudota KAHOOT – Team mode mobilioji programėlė, visos komandos turėjo naudotis mobiliaisiais telefonais, prisijungti prie žaidimo ir tokiu būdu atsakinėti į klausimus, kurie  palietė tokias temas kaip angliškai kalbančių šalių  geografija ir istorija, didieji miestai, garsūs žmonės, mokslas ir išradimai bei sportas. Žaidėjams teko reaguoti greitai, bet buvo smagu, visi greitai susidomėjo vykdoma veikla ir viskas vyko sklandžiai, įsijungė ir pageidaujantys iš salės – jie tiesiog papildė komandas. O judrieji žaidimai netruko išjudinti visus susirinkusius.

Tarp užduočių atlikimo vyko gimnazijoje vykdomos projektinės veiklos sklaida. Apie savo veiklas ERASMUS+  mobiliosiose programose įspūdžiais iš išvykų į Prancūziją ir Lenkiją pasidalino I C klasės mokinė Fausta Bauer ir II A klasės mokinys Arnas Gintalas.

Renginio dalyvius angliška daina  ‘‘You are the reason“ pasveikino abiturientai, mokyklos garsiausi dainorėliai -  Kamilė Ramanauskaitė ir Aurimas Pocius. Renginį sumaniai vedė III B klasės mokinė Karolina Žilinskaitė. O gimnazijos anglų kalbos mokytojos Vita Mėlinienė, Birutė Vaitekūnienė, Gitana Khan, Judita Bernotaitė komandoms paruošė ir įteikė saldžių dovanėlių. Renginyje dalyvavo ir jį apibendrino ( taip pat angliškai) direktorės pavaduotoja Violeta Serbintienė.

Visiems ačiū už aktyvų dalyvavimą ir patirtą bendrą smagumą.

Nuotraukų autorius:
Fausta Gečaitė