„Tyrėjų naktis 2020“

• Paskelbta: 2020-10-02

Kai esi dyliktokė yra be galo sunku suderinti mokslus ir pramogas, kartais pačiai nesinori, kartais mokytojai tiesiog nesiveža, kad nenukentėtų mūsų žinios. Šis kartas buvo kitoks. Mokytojai pasiūlius, o man sutinkus, mes visi drauge išvykome į Kauną, ,,Tyrėjų naktį”. Esu be galo laiminga šia išvyka, sužinojau ne tik kažko naujo, kaip kas yra astrobiologija, bet ir turėjau galimybę dalyvauti protų mūšyje bei pabėgimų kambary. Dėkoju biologijos ir chemijos mokytojoms už šią išvyką ir nepamirštamus įspūdžius.

Emilija Gudaitė, IVC

Labiausiai patiko Aivaro Vilučio paskaita apie gyvybės ieškojimą ne tik Žemėje, bet ir už jos ribų. Dar viena šauni patirtis buvo - protų mūšis, klausimai buvo tikrai nelengvi, bet mes nenusileidom ir abi mūsų gimnazijos komandos laimėjo dvi pirmas prizines vietas.

Deina Kukšaitė, IVA

Džiaugiuosi, kad ir šiais metais turėjau galimybę sudalyvauti „Tyrėjų naktyje“, sužinoti mokslo naujienas. Šiemet KTU universitetas pasiūlė išmėginti pabėgimų kambarį, kurį mūsų komanda įveikė greičiausiai per 6:23 min.

Gabija Vėlavičiūtė, IVA

Patiko sužinoti kaip veikia pusiausvyros mechanizmai. Taip pat patiko paskaitos apie cheminius junginius ir astrobiologiją. Rekomenduoju😊

Bernardas Naumovas, IIC

Ekskursija buvo labai įdomi,daug naujų patirčių,kurios pravers ateityje,buvo labai smagu artimiau pabendrauti su mokytojom ir pamatyti jas kitu kampu: nesusirūpinusias ar vaikai padarė namų darbus, negalvojančias apie ląstelės sandarą ar aliuminio atominį skaičių.

Beata Zibertaitė, IIB

Labai smagu šiek tiek atitrūkti nuo rutinos ir pasimėgauti studentišku gyvenimu. Įdomūs ekspermentai padėjo įsigilinti ir pažinti praktinę gamtos mokslų pusę, o paskaitoje sužinoti apie tokias mokslo šakas, kurios dar nėra gerai žinomos, tačiau sparčiai populiarėja šiuolaikiniame pasaulyje.

Gabrielė Strodomskytė, IIIB

Labai patiko Aivaro paskaita apie gyvybės (gyvybės ženklų) ieškojimą kosmose. Ir buvo įdomu nors kažkiek laiko praleisti laboratorijoje.

Vidmantė Stilbytė, IIA

Kelionė man labai patiko. Buvo smagu pažvelgti į mokslą kitu kampu, atlikti praktines užduotis, sužinoti apie naujas, negirdėtas mokslo šakas, o kartu ir smagiai praleisti laiką.

Rūta Guginytė,  IIIA

"Tyrėjų naktis 2020" man buvo tobulas šansas aplankyti KTU bei vieną iš ten esančių laboratorijų, kurioje gaminau biopolimerų kapsules. Taip pat dalyvavau įdomiuosiuose cheminiuose ir fizikiniuose eksperimentuose.  Artimiau susipažinau su astrobiologija paskaitoje "Astrobiologija: ką mes žinome apie nežemišką gyvybę“.

Simona Ambramovaitė, IIA