Mokomės ir mokome dėkoti

• Paskelbta: 2022-07-19

Būti dėkingam – tai gyventi įprastą gyvenimą, tačiau kartais sąmoningai sustoti ir sutelkti savo dėmesį į tai, kas tau atrodo prasminga, vertinga, gražu. Dėkingumo jausmo tikslas yra neužkirsti kelią sunkumams, bet pamatyti juos iš kitos perspektyvos. Tai padeda nuraminti įsiaudrinusį protą ir pastebėti mus supančią aplinką.

Taip birželio 16 dieną stabtelėjome tam, kad pažiūrėtumėme visi kartu kas vyksta ar yra įvykę mus supančioje aplinkoje, t.y. susumavome mokslo metų laimėjimus.

Rajono dalykinėse olimpiadose 2021–2022 mokslo metais pelnytos 23 pirmos vietos, 24 antros vietos ir 25 trečios vietos. Iš viso 72 prizinės vietos.

Džiugina tai, kad gimnazijos mokinių siekiai neapsiriboja rajoninės olimpiados prizine pirmąja vieta. Dalis jų pakviečiami dalyvauti kitame dalyko olimpiados ture šalyje. Šiais mokslo metais 6 gimnazijos mokiniai turėjo galimybę dalyvauti respublikinėse olimpiadose, vienas mokinys – dalyvavo atrankiniame į šalies olimpiadą ture.

Savo sudėtingumu, darbų atlikimo gilumu bei investuotu laiku  nenusileidžia ir konkursai. Nespėjus įsibėgėti mokslo metams mus aplanko konkursas vietos savivaldos dienai paminėti, kur gimnazistai varžosi su rajono mokiniais rašinių bei kūrybinių darbų srityse.

Didžiuojamės gimnazijos mokiniais, pasiekusiais Lietuvos mokyklų mokinių konkursų nacionalinius etapus: Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurse pelnytas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomas, Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse - Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomas,  Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija konkurse - I laipsnio diplomas. Neįkainuojamos patirties parsivežta iš  Lietuvos mokinių STEAM mokslų konkurso ,,Mūsų eksperimentas“, bei  ekonomikos ir finansinio raštingumo konkurso nacionalinių etapų.