Paskutinio skambučio šventė 2023

• Paskelbta: 2023-06-12

Priklausomai nuo asmeninės patirties visi mes laiką suvokiame savaip, tačiau kiekvienas anksčiau ar vėliau pajaučiame jo vertę, trapumą ir laikinumą. Todėl labai svarbu įprasminti savo laiką, nes mums visiems reikia pagrįsti mūsų žmogišką egzistenciją. Poetas Nyka-Nyliūnas sakė, kad „ po darbo visuomet malonu permesti keletą žodžių, taip niekur neskubant, ramiai ir tyliai... prisiminti „gerus laikus“, tuos, kurie praėjo, o praėję visuomet būna patys geriausi“.

Gegužės 26 d. abiturientų  šventė prasidėjo ryte. Prie mokyklos juos pasitiko, sveikino ir užduotis atlikti kvietė vienuoliktokai. Vėliau jie susitiko su pirmaisiais mokytojais, dalykų mokytojais, o paskutinę pamoką vedė klasės auklėtoja.

Baigiamoji šventės dalis vyko  gimnazijos aktų salėje, kur abiturientų pasveikinti atėjo visa mokyklos bendruomenė.

Šiais metais Ramučių gimnaziją baigia 58 jaunuoliai. Jiems tai malonaus jaudulio ir atsisveikinimo su mokykla diena. Į salę skambant „paskutiniam skambučiui“ juos atveda renginio vedantieji Justinas Vėlavičius 3b ir Deimantė Ramanauskaitė 2a.

Puošnūs, jaudulį nugalėję jaunuoliai, susirinkusiems plojant atsistojus, palydėti arčiau scenos. Vedėjai iškilmes pradėjo nuo ...pirmos klasės ir priminė šiandieninius abiturientus mokiusių mokytojų pavardes. Sveikinimo žodį tarė klasių auklėtojos iš „Saulėtekio“ progimnazijos ir abiturientų auklėtojos I.Znutienė ir J.Ruginienė. Direktoriaus D.J.Kazlausko kalboje, buvo paminėta, kad abiturientai yra 2004 metų gimimo, o tais metais gimė ir Ramučių gimnazija.

Ši šventė, tai paskutinė galimybė padėkoti ir apdovanoti tuos, kurie garsino gimnaziją dalyvaudami olimpiadose bei konkursuose. Baigiančiuosius sveikino kolektyvų, kuriuos jie lankė atstovai: Meno mokykla, šokių kolektyvai, Naujosios Akmenės TAU  ir Akmenės rajono socialinių paslaugų namų atstovai, meras V.Mitrofanovas. Už savanoriavimą jaunimui dėkojo R.Brazauskaitė –Jaunimo reikalų komiteto vadovė, sėkmės linkėjo tėvelių atstovai.

Linksmai ir šmaikščiai ateitį pranašavo Mokinių taryba.