TĖVŲ SAVAITĖ – 2023

• Paskelbta: 2023-05-23

Tėvų įtraukimas į ugdymą – sudėtingas procesas šiuolaikinėje mokykloje, su kuriuo susiduria dauguma švietimo įstaigų.

Gimnazijoje jau tradicija tapusi organizuojama TĖVŲ SAVAITĖ. Gegužės 2–4 dienomis buvo pakviesti mokinių tėveliai/globėjai apsilankyti pamokose, popamokinėje veikloje, daugiau pabendrauti su vaikais mokyklos aplinkoje.

Dalis tėvelių pamokas, pristatydami savo profesiją, vedė gimnazijoje, kiti mokinius kvietėsi į darbovietes, kur jiems buvo pasiūlyta ir puokštę pagaminti, ir paaiškinta kaip derinti gėles bei susipažinti su jaunimo nusikalstamumo bei žalingų įpročių prevencija.

Tą savaitę IIIA klasės mokinius vienas iš mokinių tėvelių pakvietė apsilankyti Naujosios Akmenės biokuro katilinėje, kur buvo papasakota apie tai kaip apšildomas miestas, kaip kompiuterių pagalba reguliuojamas miesto šildymas, kaip pasveriamos mašinos su kuru. Netgi pasverti visi klasės mokiniai.

Neįprastu reginiu tą savaitę buvo ir greitosios medicinos pagalbos automobilis gimnazijos kieme. Tai IB klasės mokinių tėvelių greitosios medicinos pagalbos vairuotojo ir gydytojo profesijų pristatymas.

Neatsisakyta ir tradicinio vakaro su klasių tėvelių komandomis. Nelengva klasių vadovams surinkti komandas, bet šiemet jų buvo net aštuonios, kurias pirmą kartą per penkerius metus sudarė tik tėveliai, mokinių pagalbos neprireikė. Šiais metais tėveliai pakviesti sudalyvauti šešiose pamokose - ne tik sudalyvauti, bet ir būti aktyviais pamokų dalyviais. Džiaugiamės, kad mokiniai turėjo iš ko mokytis – azartas valdė visose pamokose. Jiems sekėsi ir istorijoje, ir literatūroje, ir sąryšius surasti, ir dainas atspėti. Pasibaigus vakarui tėveliai rezervavosi vietas komandose kitų metų renginiui.

Esame dėkingi tėveliams, atsiliepusiems į gimnazijos kvietimą ir džiaugiamės randančiais laiko dalyvauti gimnazijos veikloje.

Visi gimnazijoje esate laukiami ne tik per atvirų durų savaitę, bet ir bet kuriuo kitu metu