Savaitė kitaip ir pyragų diena 2023

• Paskelbta: 2023-11-04

Jau tapo tradicija, kad paskutinė spalio savaitė gimnazijoje yra kitokia. Viskas prasideda nuo  to, kad tai „Savaitė kitaip“ . Pirmiausia kiekvieną dieną mes rengiamės kuo įdomiau. Šiais metais pirmadienis buvo skirtas gyvūnams, antradienis kuo juokingiau, trečiadienis mylimiausias filmo veikėjas, ketvirtadienis išvirkšti rūbai, o penktadienis -80ieji plius pyragų diena.

Visą savaitę puošėmės ir stebinome vieni kitus, o penktadienį mokykla pakvipo dar ir pyragais. Mokytoja T.Chlystova jau kelinti metai iš eilės organizuoja pyragų dieną. Į šią akciją įsitraukia visa mokykla. Pyragus kepa mokytojai, klasės ir mokiniai, kuriems patinka tai daryti. Šiemet pyragų buvo labai daug, nes vien tik 1c klasė iškepė septynis. Bibliotekoje vyko pyragų paroda ir buvo galima balsuoti už labiausiai patikusius, gražiausiai papuoštus ar didžiausius pyragus. Visi buvo aktyvūs balsavo už savo ir draugų pyragus. Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad gražiausio pyrago „Moliūgėlis“ nominacija atiteko Simui Kazlauskui ir jo mamytei iš 1c, skaniausio pyrago nominacija „Šokoladinis ruduo“ atiteko 1b  merginų komandai, kurią sudarė Ermita Lapkovaitė, Skaistė Šidlauskaitė ir Yelyzavieta Korolkova, o didžiausią ir labai gražų „Kelmą“ iškepė 2b klasės mokinė Viltė Šimaitė.  Karolis Sokas iš 1d pelnė „Šviežiausio“ pyrago nominaciją, nes pyragas buvo pristatytas dar karštas.

Įvertinti pyragai buvo supjaustyti ir padalinti visoms klasėms, kurios kepė pyragus. Mokiniai su klasės auklėtojais turėjo galimybę prie arbatos puodelio aptarti savo rezultatus.

Ačiū visiems, kurie puošėsi, kurie kepė ir valgė, kurie padėjo kurti „Savaitę kitaip“

Mokinių tarybos informacija.