Sveikiausios ir sportiškiausios klasės konkursas

• Paskelbta: 2018-12-07
  • Kategorija: Aktualijos

Vykdant Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios  programos finansuojamą projektą „Gyvenimas gražus – nepražudyk jo“, buvo suorganizuotas pirmų klasių Sveikiausios ir sportiškiausios klasės konkursas. Jis vyko nuo 2018 m. rugsėjo 3 d. iki lapkričio 30 d. Visų pirmų klasių vadovės  Indra Naumovienė (IA kl.), Vita Mėlenienė (IB kl.) bei Rita Raubickienė (1C kl.) ragino mokinius ir palaikė juos dalyvaujant organizuojamuose renginiuose. Pirmų klasių mokiniai pelnyti taškus savo klasei galėjo parengę pristatymą sveikos gyvensenos ar sporto tema klasės valandėlėje, dalyvavę sveikos gyvensenos paskaitose, viktorinose, konkursuose bei sporto renginiuose, pristatę klasės sveikiausio patiekalo receptą, sukūrę klasės šūkį. Be abejo, mokiniai turėjo pavyzdingai lankyti pamokas, nevėluoti į jas, aktyviai dalyvauti kūno kultūros pamokose.  I klasių mokiniai, vadovaujami kūno kultūros mokytojo Vitalijaus Sobenkos, vykdė komandinį baudų mėtymo konkursą. Geriausiai sekėsi IB klasės komandai. Ji surinko 38 taškus, antri – IA klasės mokinių komanda (34 taškai), treti - IC klasės mokinių komanda (30 taškų). Lektorė Lidija Laurinčiukienė su I klasės mokiniais ir jų tėveliais kalbėjo apie gyvenimo prasmę „Nori būti protingas, sveikas ir laimingas. Ką daryti?“. Mokiniai piešė mandalas, dalyvavo Gongų terapijoje, degustavo sveikiausią patiekalą. IA klasės mokiniai surinko 873 taškus, IC – 1584 taškus ir daugiausia 1701 taškų pelnė IB klasės mokiniai.

Šio konkurso tikslas buvo padėti adaptuotis pirmų klasių mokiniams naujoje mokykloje. Remiantis pirmų klasių mokinių anoniminės apklausos, kurią atliko socialinė pedagogė Loreta Dauparienė, rezultatais galima teigti, jog dauguma pirmų gimnazijos klasių mokinių nepatyrė sunkios adaptacijos sukeltų problemų – daugeliui mokinių adaptacija praėjo sėkmingai.

Sėkmės Tau, pirmoke!