"Olympis"

• Paskelbta: 2020-03-02
  • Kategorija: Aktualijos

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl daugelis mokinių turi silpnus mokymosi rezultatus, yra motyvacijos mokytis stoka. Daugeliui mokinių formalus mokymasis atrodo nuobodus ir neįdomus. Pagrindinis edukacinių konkursų „Olympis“ tikslas yra sudominti mokinius mokomaisiais dalykais ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją.

Dalyvaudami konkursuose, mokiniai gali patikrinti savo žinias, pakartoti mokomųjų dalykų medžiagą. Kadangi konkursai vyksta internetu, jie laviną mokinių darbo kompiuteriu įgūdžius. Po konkursų mokytojai gali peržiūrėti savo mokinių atsakymus ir nustatyti temas, kuriose jie turi spragų. Kitaip, nei tradicinėse olimpiadose, edukaciniuose konkursuose yra įvairaus sudėtingumo užduočių, todėl juose gali dalyvauti visi mokiniai.

Edukacinių konkursų „Olympis“ pagrindiniai tikslai yra:

• Sudominti mokinius mokomuoju dalyku.
  • Skatinti mokinių mokymosi motyvaciją.
  • Pakartoti dėstomo dalyko medžiagą.
  • Suteikti mokiniams galimybę patikrinti savo žinias.
  • Nustatyti dėstomo dalyko temas, kuriose mokiniai turi sunkumų.
  • Lavinti darbo kompiuteriu įgūdžius.
  • Skatinti informacinių technologijų naudojimą ugdymo procese.
  • Paįvairinti mokymosi procesą.

Šio konkurso rudens sesija Ramučių gimnazijos mokinių tarpe nebuvo populiarus konkursas. Jame dalyvavo tik keturi IA gimnazijos klasės mokiniai: Džiugas Čiuta, Simonas Grušas, Ričardas Meižys ir Eitvydas Klimas. Visi keturi mokiniai savo gebėjimus pasitikrino fizikos konkurse, Džiugas su Simonu dar rungėsi ir anglų kalbos konkurse. Geriausiai sekėsi Džiugui demonstruoti anglų kalbos žinias. Jo atliktos užduotys įvertintos 100%. Tai geriausias įvertinimas. Linkime sėkmės ir aktyvumo dalyvaujant kituose konkursuose.

Nuotraukų autorius:
djk-foto