„Kaip motyvuoti save karantino metu“

• Paskelbta: 2021-02-04
  • Kategorija: Aktualijos

Vasario 4 dieną Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos Mokinių taryba ir IIA klasės  mokiniai dalyvavo psichologės Jūratės Bortkevičienės paskaitoje „Kaip motyvuoti save karantino metu“.

Visi žinome, koks sunkus šis laikotarpis mokiniams. Jiems yra nelengva susikaupti mokantis dėstomų temų pamokose, ruošiant namų darbus. Vaikų prašymu buvo pakviesta psichologė, kuri suteiktų jėgų mokytis, patartų, kaip planuoti savo ateitį, kaip nepasiduoti sunkumams, kurių dar nemažai laukia. Psichologė dalino patarimų, kaip lengviau keltis ryte, planuoti savo dienos laiką. Vienas iš reikalingiausių patarimų jaunam žmogui, kurį pasiūlė psichologė, buvo turėti kelių žingsnių planą, kuriuos turi įvykdyti dienos ar savaitės eigoje. Taip žmogus motyvuoja save eiti į priekį, nesustoti. Patarė būtinai pusryčiauti ryte dėl efektyvesnės dienos. Papusryčiavęs žmogus nesijaučia tingus, nori būti produktyvus ir taip lengviau susikaupia klausydamasis pamokose. Taip pat paskaitoje mokiniai išgirdo, kad svarbu patiems ieškoti galimybių save įkvėpti, o ne laukti kitų pagalbos. Jie pritaria lektorei, kad būtina bendrauti su maloniais žmonėmis, bendraamžiais, o ne užsidaryti savyje.
            Susitikimas buvo labai naudingas: mokiniai gavo patarimų, įkvėpimo labiau save motyvuoti mokantis nuotoliniu būdu. Mokinių taryba dėkoja vadovei Ž. Petokaitienei, kad pakvietė psichologę

J. Bortkevičienę, kuri įdomiai perteikė visą medžiagą mokiniams.