Išvyka į Šiaulius

• Paskelbta: 2017-12-13

Mūsų gimnazijoje vyko „Sveikiausios ir sportiškiausios“ klasės konkursas. Jame dalyvavo visų pirmų klasių mokiniai.

Mes, 1 C klasės mokiniai, dalyvavome konkurse. Stengėmės gerai lankyti pamokas, nevėluoti. Taip pat parengėme pristatymus sveikos gyvensenos temomis, dalyvavome sveikos gyvensenos paskaitose, pasidalijome sveikiausio patiekalo receptais, sugalvojome savo klasės šūkį.

Džiaugėmės, kai laimėjome ekskursiją i Šiaulius. Važiavome pirmiausia į „Fotografijos muziejų“. Mums apie viską pasakojo gidė. Pradėjo nuo pat senovės iki dabarties apie fotografiją. Buvo įdomu bandyti gaminti fotogramas. Fotograma – viena iš seniausių ir paprasčiausių fotografikos formų. Kiekvienas bandėme dėlioti kompozicijas iš laboratorijoje esančių daiktų. Po to nuėjome į „Dviračių muziejų“. Ten išvydome įvairiausių dviračių. Vieni iš jų buvo mediniai. Sužinojome daug iš senovės laikų apie juos. Praėjus valandai laiko nuvažiavome į „Saulės miestą“. Ten turėjome laisvo laiko. Tad visi labai greitai nuskubėjome, nes buvome išalkę. Taip pat dar norėjome nupirkti ir kalėdinę dovanėlę.

Labai norime padėkoti socialinei pedagogei Loretai Dauparienei. Be jos nebūtų įvykęs šis konkursas ir nebūtų taip smagiai ir prasmingai praleistas laikas Šiauliuose.

1C klasės mokiniai