A. Cholinos šokio spektaklis „Otelas“- dovana mokiniams

• Paskelbta: 2019-10-30

Šių metų spalio 29 dieną Šiaulių dramos teatre vyko Anželinos Cholinos šokio teatro gastrolės. Ramučių gimnazijos mokiniai turėjo nuostabią galimybę pamatyti vieną ryškiausių Anželikos Cholinos darbų - šokio spektaklį „Otelas“. Tai gimnazijos padėka mokiniams už puikų ir labai gerą mokymąsi, aktyvią veiklą. Spektaklis 2006 metais apdovanotas aukščiausiu teatro apdovanojimu „Auksiniu scenos kryžiumi“. 2013 metais pastatytas Maskvos J. Vachtangovo teatre pelnė premiją „Teatralo žvaigždė “. „Otelas“ vienas ryškiausių XVI amžiaus rašytojo Viljamo Šekspyro kūrinių, kuriame pasakoja baisią, iš tiesų sukrečiančią žmogaus tragediją, kuris nužudė sau brangiausią būtybę ir prarado bet kokį gyvenimo tikslą. Įsimintinus vaidmenis šokio spektaklyje sukūrė ypatingo talento artistai: Valerijus Suanovas- Otelas, klastingąjį Jagą įkūnijo Martynas Kavaliauskas, tyrosios meilės etalonu – Dezdemona – tapo Karina Krysko, Kasijaus vaidmenį sukūrė Donatas Bakėjus. Labai patiko veikėjo Jago vaidyba ir choreografija. Spektaklis  sukaustė mūsų dėmesį ir gniaužė kvapą. Prasmingas siužetas apie meilę, kerštą, vertė pamąstyti, kokią reikšmę dvasinės vertybės turi šiuolaikinio pasaulio žmogui. Įspūdį paliko scenografija. Muzika, šokiai, masinės scenos žadino vaizduotę, įkvėpimą siekti savo svajonių. Aukšto meninio lygio spektaklis – puiki dovana gimnazistams.

Raminta Brenciūtė, IIA

Emilija Gudaitė, IIIC