20 metų draugystės

 • Paskelbė : Darius J. Kazlauskas
 • Paskelbta: 2019-11-19
 • Kategorija: Renginiai

Lapkričio 15-18 dienomis Ramučių gimnazijoje viešėjo dvidešimt Vokietijos Lutteno miesto Maltos ordino savanorių. Jie atvyko paminėti dvidešimties metų paramos, draugystės ir bendradarbiavimo su mūsų gimnazija jubiliejų. Šventiniai renginiai prasidėjo šv. Mišiomis bažnyčioje. Jas aukojo Maltos ordino pagalbos tarnybos Lietuvoje prezidiumo narys kunigas Vytautas Rapalis ir klebonas Olijandas Jurevičius. Gimnazijos aktų salėje vyko šventinė konferencija, kurią moderavo MOPT viceprezidentas Andrius Lukošonokas. Į konferenciją atvyko daug svečių, buvę ir esantys jaunųjų maltiečių būrelio nariai, rėmėjai , mokytojai. Išsamų pranešimą apie prasmingus dvidešimtmečio darbus perskaitė jaunųjų maltiečių vadovė Vanda Jasevičienė. Šventinio renginio dalyviai išklausė dar šešis pranešimus. Mero Padėkos raštus  vicemeras T. Martinaitis įteikė V. ir Č Jasevičiams, R. Kriaučiūnienei, maltiečiams iš Lutteno. Svečias, MOPT prezidiumo narys A. Martusevičius padėkos raštu apdovanojo maltiečius iš Lutteno. Originalią dovaną  gimnazijai ir apdovanojimus V. Jasevičienei, R. Kriaučiūnienei, H. Daugmaudienei įteikė svečiai iš  Vokietijos. Šventiniame renginyje buvo daug nuoširdžių, jaudinančių prisiminimų, akimirkų, padėkos žodžių svečiams , maltiečių vadovei Vandai Jasevičienei. Šventę savo pasirodymais papuošė muzikos mokyklos kanklininkų kolektyvas, vadovaujamas Loretos Rimkuvienės, gimnazijos šokėjai, vadovaujami Daivos Liuberskytės - Šukienės. Šventė baigėsi, draugystė tęsiasi.

Nuotraukų autorius:
Justė Ragauskaitė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.00 - 12.45
 • 6. 12.55 - 13.40
 • 7. 13.50 - 14.35
 • 8. 14.45 - 15.30