Sveikiausios ir sportiškiausios klasės konkursas Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijoje

• Paskelbta: 2020-12-14

Vykdant Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios  programos finansuojamą projektą „Gyvenimas gražus – nepražudyk jo“, buvo suorganizuotas pirmų klasių mokiniams Sveikiausios ir sportiškiausios klasės konkursas. Jis vyko nuo 2020 m. rugsėjo 2 d. iki lapkričio 30 d. Mokiniai klasės vadovių: IA– Alinos Vaitkevičienės, IB – Nadieždos Loc bei IC–Sigitos Dacytės raginami dalyvavo organizuojamuose renginiuose.

2020 m. spalio 21 d. pirmų klasių mokiniai klausėsi Vaido Arvasevičiaus –  šeimos santykių lektoriaus, sertifikuoto kūno psichoterapeuto, vedinio psichologo, karjeros konsultanto, Jeet Kune Do  Kovos menų studijos mokinių trenerio - paskaitos „Pozityvus emocinis klimatas gimnazijos bendruomenėje“. Lektorius įtaigiai pasakojo, kaip kurti tarpusavio supratimu paremtus santykius, bendradarbiavimui palankią emocinę atmosferą, atskleidė, kad dažniausiai esame patys kalti dėl nesusikalbėjimo, įvairių nesusipratimų ar konfliktų. Siūlė gerbti save ir kitus. Projekto metu mokiniai dalyvavo Judrumo popietėse,  parengė pristatymus sveikos gyvensenos ir sporto tema, dalyvavo sveikos gyvensenos paskaitose, pristatė klasės sveikiausio patiekalo receptų knygas, sukūrė klasės šūkį...

IA klasės mokiniai surinko 226 taškus, IB – 12 taškų ir daugiausia 519 taškų pelnė IC klasės mokiniai.

Šio konkurso tikslas buvo padėti adaptuotis pirmų klasių mokiniams naujoje mokykloje. Pirmų klasių mokinių anoniminės apklausos, kurią atliko socialinė pedagogė, rezultatais galima teigti, jog dauguma pirmų gimnazijos klasių mokinių nepatyrė sunkios adaptacijos sukeltų problemų – didžiosios daugumos mokinių adaptacija praėjo sėkmingai.

Sėkmės Tau pirmoke!

Nuotraukų autorius: