IA klasės futbolo komanda - prizinės vietos laimėtoja Akmenės tarpmokyklinėse futbolo varžybose

• Paskelbė : Raimondas Bitinas
  • Paskelbta: 2024-06-10
  • Kategorija: Renginiai

Šiemet pirmą kartą įvyko Akmenės rajono mokyklų futbolo varžybos. Juk reikia išsiaiškinti, kas geriausi!

Pirmiausia reikėjo išsiaiškinti, kuri Ramučių gimnazijos klasė geriausiai žaidžia futbolą. Tad balandžio 29 d. tarpklasinių varžybų metu išaiškėjo, kad stipriausi futbolininkai - IA klasė, laimėjusi prieš ID klasę 6/1 skirtumu (nepasisekė ID komandai, nes pagrindinis jų žaidėjas gavo traumą pirmomis minutėmis). Tad būtent IA klasei teko garbė atstovauti Ramučių gimnazijai.

Gegužės 14 d. įvyko pirmosios Akmenės rajono tarpmokyklinės varžybos, kuriose IA žaidė 3 kartus, nors laimėjo tik vieną, bet 7/2 skirtumu.

Gegužės 22 d. įvyko paskutinės tarpmokyklinės varžybos. IA žaidė su Akmenės gimnazija, prieš kurią laimėjo 5/1, Ramučių gimnazijos IIA klase (įveikė 5/0). IIA klasė taip pat išbandė savo jėgas krepšinio varžybose, deja, nelabai jiems šįkart pasisekė.

Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad IA klasė iškovojo prizinę III vietą, o Lukas Kablys, IA  klasės mokinys, buvo paskelbtas vienu geriausių futbolo pirmenybėse žaidžiusių moksleivių bei gavo asmeninę dovaną.

Sveikiname IA klasės futbolininkus ir Luką! Jų laimėjimas įkvepia ir primena, kad svarbu niekada nepasiduoti ir tikėti, kad kitą kartą pasiseks geriau.