Mokytojų diena 2018

• Paskelbta: 2018-10-05

„Mokytojas ir džiunglėse mokytojas“ - toks šūkis Ramučių gimnazijos mokytojus pasitiko spalio 5 dieną. Šiuo šūkiu mokiniai norėjo pasakyti, kad ir kur bebūtų Jo Mokytojas, jis liks visam gyvenimui Jo Mokytoju.

Mokinių tarybos dėka mokykloje buvo labai linksma - akis traukė spalvinga džiunglių tematika, skambėjo muzika, mokytojus pasitiko su gėlėmis, o jų klasėse laukė malonios staigmenos. Vėliau mokytojus sveikino mokiniai Meda Kiršytė ir Gvidas Šulskis. Žaidimo „Džiumandži“ pagalba mokytojai turėjo galimybę pavaikščioti po mokslo džiungles. Specialiai šiai progai buvo sukurtas filmukas „Ramučių Madagaskaras“.  Mokytojo Vido Daugmaudžio mokinių drožėjų dovanos užbaigė šventės pirmąją dalį.

Sveikinimai tuo nesibaigė. Ramučių gimnazistai mokytojų laukė aktų salėje pasipuošę palmių šakomis. Iš vedančiosios abiturientės Kamilės Ramanauskaitės lūpų skambėjo gražūs žodžiai mokytojams, o mokinių atliekami afrikietiški ritmai ir daina „Čiunga čianga“ pakėlė emocijos lygį iki mokytojų ir mokinių išjausto ir garsaus žodžio - Ačiū. Pasibaigus šventei, Mokytojų kambaryje laukė dar viena staigmena. Mokytojų Tamaros Chlystovos mokinių pyragų degustacija.

Mokytojų diena – tradicinis renginys, kuriame vyrauja nuostabus pagarbos, nuoširdumo, bičiulystės jausmas. Ačiū Jums, mielieji mokiniai.

Nuotraukų autorius:
djk-foto