Mokytojai

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokomieji dalykai

Kvalifikacinė kategorija

Pareigos

 

Sigita Vainauskienė
 

matematika

matematikos mokytoja ekspertė
 

direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytoja

 

Dalia Jokubauskienė
 

lietuvių kalba

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

mokytoja

 

Rima Vaičiulienė
 

lietuvių kalba

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

mokytoja
 

 

Ingrida Znutienė
 

lietuvių kalba

lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

mokytoja
 

 

Indra Naumovienė
 

lietuvių kalba

lietuvių kalbos
vyresnioji mokytoja

mokytoja
 

 

Nadiežda Loc
 

rusų kalba

rusų kalbos mokytoja metodininkė

mokytoja

 

Tamara Chlystova
 

rusų kalba, technologijos

rusų kalbos mokytoja metodininkė

mokytoja
 

 

Birutė Vaitekūnienė
 

anglų kalba

anglų kalbos vyresnioji mokytoja

mokytoja

 

Judita Bernotaitė
 

anglų kalba

anglų kalbos mokytoja
metodininkė

mokytoja

 

Vita Mėlenienė
 

anglų kalba

anglų kalbos vyresnioji mokytoja

mokytoja

 

Gitana Khan

anglų kalba

anglų kalbos mokytoja

mokytoja

 

Žaneta Petokaitienė

vokiečių kalba

vokiečių kalbos mokytoja metodininkė

mokytoja

 

Raimonda Lukoševičienė

matematika

matematikos mokytoja
metodininkė

mokytoja

 

Vita Pocienė
 

matematika

matematikos vyresnioji
mokytoja

mokytoja

 

Gitana Vėlavičienė
 

matematika, informacinės technologijos

matematikos, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja

mokytoja

 

Sigita Dacytė
 

biologija

biologijos mokytoja metodininkė

mokytoja

 

Ilona Ullrich
 

fizika

fizikos ir astronomijos vyresnioji mokytoja

mokytoja

 

Vaidilutė Šepkauskienė
 

chemija

chemijos mokytoja metodininkė

mokytoja

 

 

Ramunė Lalienė
 

informacinės technologijos

fizikos, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja

mokytoja

 

Alina Vaitkevičienė
 

istorija

istorijos mokytoja metodininkė

mokytoja

 

Jadvyga Ruginienė
 

istorija

istorijos vyresnioji mokytoja

mokytoja

 

 

Indra Tijūnaitienė
 

pilietiškumo pagrindai, etika

pilietiškumo pagrindų mokytoja

mokytoja

 

Svetlana Makarčiuk
 

geografija, ekonomika

geografijos vyresnioji mokytoja

mokytoja

 

 

Vidas Daugmaudis
 

technologijos

technologijų mokytojas metodininkas

mokytojas

 

Daiva Liuberskytė - Šukienė

šokio mokytoja

šokio mokytoja metodininkė

mokytoja

 

Remigijus Šiaulytis
 

dailė, braižyba

dailės mokytojas metodininkas

mokytojas

 

Vitalijus Sobenka

kūno kultūra

kūno kultūros vyresnysis mokytojas

mokytojas

 

Rita Raubickienė

kūno kultūra

kūno kultūros mokytoja

mokytoja

 

Loreta Dauparienė

 

socialinė pedagogė metodininkė

socialinė pedagogė

 

Vanda Jasevičienė
 

 

papildomo ugdymo pedagogė metodininkė

atviros jaunimo erdvės jaunimo užimtumo specialistė

 

Ilmantė Kvederienė
 

 

vyresnioji specialioji pedagogė

specialioji pedagogė

 

Jūratė Varanavičienė

dailė

dailės mokytoja ekspertė

mokytoja, nepagrindinis darbas

 

Viktoras Gradeckas

fizika

fizikos vyresnysis mokytojas

mokytojas, nepagrindinis darbas

 

Ilona Naglienė

muzika

muzikos mokytoja metodininkė

mokytoja, nepagrindinis darbas

 

Monika Bertašiūtė

tikyba

tikybos mokytoja

mokytoja, nepagrindinis darbas

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
7. 13.50 - 14.35
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30