Sportiniai pasiekimai

2018–2019 mokslo metų SPORTINIAI PASIEKIMAI

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Užimta Vieta

Renginio pavadinimas

Mokytojo pavardė, vardas

1.

Irmantas Ernastas

IVB

8 km., I

Akmenės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigų mokinių XXVI tradicinio bėgimas ,,Simono Daukanto takais“

Rita Raubickienė

2.

Erika Rimša

IVB

8 km., II

3.

Rokas Norbutas

IIB

2 km., III

4.

Karolina Kuznecova (asmeninėje įskaitoje I vieta finalinėse varžybose)

IC

I komandinė

 

 

II komandinė

 

Akmenės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigų stalo teniso varžybos

Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso tarpzoninės varžybos

Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso finalinės varžybos

Vitalijus Sobenka

5.

Gabrielė Strodomskytė (asmeninėje įskaitoje II vieta finalinėse varžybose)

IB

6.

Vanesa Šemetaitė

IA

7.

Aivaras Norbutas

IA

II komandinė

Akmenės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigų stalo teniso varžybos

8.

Armandas Šemeta

IA

9.

Jokūbas Zaveckis

IC

10.

Mantvydas Grobas, I vieta

IIB

II komandinė

Akmenės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokinių štangos spaudimo varžybos

Vitalijus Sobenka

11.

Gytis Levickas, I vieta

IIB

12.

Justas Mažeika, I vieta

IIIA

13.

Linas Kvedaras, II vieta

IIA

14. 

Erika Rimša, II vieta

IVB

15.

Mindaugas Rimkus, III vieta

IVA

16.

Klaudijus Butnorius

IIA

17.

Mantas Gončaras

IIB

18.

Eglė Širvinskaitė

IID

I komandinė

Akmenės rajono mokinių badmintono varžybos

Vitalijus Sobenka

19.

Gerda Mockaitytė

IIA

20.

Emilija Pranskutė

IIA

21.

Kasparas Bružas

IIA

I komandinė

Akmenės rajono mokinių badmintono varžybos

Vitalijus Sobenka

22.

Arnas Gintalas

IIA

23.

Armantas Suščenovas

IIA

24.

Regina Eidimtaitė

IID

I komandinė

Akmenės rajono mokinių smiginio varžybos

Vitalijus Sobenka

25.

Eglė Kazazajevaitė

IID

26.

Justas Mažonas 

IC

I komandinė

Akmenės rajono mokinių kroso estafečių varžybos

Vitalijus Sobenka

27.

Irmantas Ernastas

IVB

28.

Gytis Kupstys

IC

29.

Aivaras Norbutas

IA

30.

Algimantas Taparauskas

IVC

31.

Aistė Pupštaitė

IA

32.

Justė Ragauskaitė

IC

33.

Erika Rimša

IVB

34.

Kotryna Vilūnaitė

IVA

35.

Aistė Pupštaitė

IA

I komandinė

 

 

Dalyviai

Akmenės rajono mokinių lengvosios atletikos rungčių varžybos

 

Lietuvos mokinių lengvosios atletikos rungčių varžybos, tarpzoninės varžybos

Vitalijus Sobenka,

 

 

Rita Raubickienė

36.

Ugnė Rimkutė

IB

37.

Deimantė Gerikaitė

IC

38.

Neda Sirvydaitė

IC

39.

Kotryna Vilūnaitė

IVA

40.

Justas Mažonas 

IC

41.

Kasparas Bružas

IIA

42.

Linas Kvedaras

IIA

43.

Gytis Levickas

IIB

44.

Laurynas Rakickas

IID

45.

Irmantas Ernastas

IVB

46.

Algimantas Taparauskas

IVC

 

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
7. 13.50 - 14.35
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30