Karjeros ugdymo renginiai

PASINERK Į POZITYVIOS ENERGIJOS SRAUTĄ!

Tai geriausia vieta metuose pagauti aukščiausią pozityvumo vaibą! „VIBELIFT“ – jau trečius metus iš eilės Vilniuje, „CONFER by Siemens arena“ vykstantis festivalis jaunimui. Jame renginio dalyvių laukia žymių profesionalų ir nusipelniusių žmonių pranešimai, konkursai, improvizacijų treniruotės, kūrybinės dirbtuvės.

Renginyje bus sukurta įtraukiančio siužeto istorija, apjungianti įdomų ir naudingą turinį, patyrimines užduotis, muziką, šokį bei įspūdingą vizualiką į nuostabią kiekvieno jauno žmogaus asmeninių atradimų ir inspiracijų kelionę. 2019 metais pažadame dar didesnį ir įspūdingesnį renginį.

Dar daugiau veiksmo scenoje, dar daugiau įstabiausių istorijų, dar daugiau geriausių pranešėjų ir gyvos muzikos! Tai bus diena, kurią prisiminsi visą gyvenimą! Šis tobulėjimo šou kiekviename užkurs galingą vidinę raketą, su kuria galėsi leistis į nepakartojamą kosminę odisėją!

Daugiau apie renginį: https://www.tiketa.lt/LT/jaunimo_festivalis_vibelift_20424

„Study Plan 2019“

Kovo 2–3 dienomis Vilniuje bei Kaune vyks vienintelė Lietuvoje specializuota aukštojo mokslo užsienyje paroda „Study Plan 2019“! Susipažinti su studijomis daugybėje užsienio universitetų galėsite verslo centre „K29“, Konstitucijos pr. 29, Vilniuje (03.02) ir verslo centre „Kauno Dokas“ (A korpusas), Jonavos g. 7, Kaune (03.03). Daugiau apie parodą, čia vyksiančius seminarus su universitetų atstovais, „Study Plan“ vadovu Aleksandru Feldmanu ir laukiančius prizus rasite www.studyplan.lt. Į parodą įėjimas nemokamas.

Ekonomikos žaidimas „Silpniausioji grandis“

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Verslo vadybos fakultetas su partneriais kviečia visus 9-12 klasių moksleivius, besidominčius ekonomika, verslu ir ne tik, išbandyti jėgas ekonomikos žaidime „Silpniausioji grandis“.

Suburkite 4 asmenų komandą, pasirinkite vieną iš atrankinio turo numatomų datų, vyksiančių VGTU, arba pasiūlykite savo dieną ir mes atvyksime į Jūsų mokyklą. Žaidimas vyksta keturiais etapais, kiekviename žaidimo etape iškrenta po dvi silpniausias komandas. Moksleiviai atsako į trumpus klausimus, varžosi, kuri komanda atsakys greičiau, demonstruoja savo logikos žinias.

Atrankos turai VGTU

2019 m. kovo 3 d. 12 val.

Atrankos turai mokyklose

Atrankiniai turai vyks užsiregistravusiose mokyklose. Laikas ir diena gali būti derinama su kiekviena mokykla atskirai. Geriausios penkios komandos pateks į finalinį turą, kuris vyks VGTU 2019 m. balandžio 5 d. 11 val. Laimėtojai bus apdovanoti socialinių partnerių įsteigtais prizais.

Ekonomikos žaidimo „Silpniausioji grandis“ finalo metu kviečiame bendrojo lavinimo mokyklų ekonomikos ir verslo pagrindų mokytojus dalyvauti kvalifikacijos kėlimo kursuose, kuriuos organizuoja

VGTU Verslo vadybos fakultetas

Pertrauka
Iki atostogų liko ...

Turiningų Jums atostogų !!