Karjeros ugdymo renginiai

Moksleivių diena VDU

Daugelį jaunuolių mokykloje neramina klausimas: kokį profesinį kelią rinktis ateityje? Dar daugiau įtampos dėl teisingo sprendimo prideda ir vis klausinėjantys aplinkiniai, šeimos nariai, mokytojai.

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia sausio 25 d., penktadienį, nuo 10 val. dalyvauti informaciniame, pažintiniame renginyje „Moksleivių diena VDU“. Jo metu vyresnių klasių moksleiviai turės puikią galimybę įvertinti savo turimus įgūdžius, žinias, norus ir pasverti juos kartu su turimais lūkesčiais apie karjerą ir ateitį Jus pasitiks universiteto fakultetai, eksperimentų ir pramogų erdvės bei VDU bendruomenės nariai, kurie dalinsis savo profesinio kelio maršrutais ir įkvepiančiomis istorijomis.

Fakultetai kvies dalyvauti interaktyviose veiklose ir taip leis išbandyti save skirtingose mokslo srityse, „pačiupinėti” ateitį ir susidraugauti su svajonėmis!

Veiklų, informacijos, pašnekesių ir išbandymų bus pakankamai.

Renginio metus bus vykdomas seminaras mokytojams.

Daugiau informacijos: http://www.vdu.lt/lt/moksleiviu-diena-vdu-kvies-ivertinti-lukescius-ir-kurti-tendencijas/

Didesnes moksleivių grupes galima užregistruoti telefonu: +370 37 323 206 arba elektroniniu paštu: vdu@vdu.lt. Labai lauksime susitikimo!

Ekonomikos žaidimas „Silpniausioji grandis“

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Verslo vadybos fakultetas su partneriais kviečia visus 9-12 klasių moksleivius, besidominčius ekonomika, verslu ir ne tik, išbandyti jėgas ekonomikos žaidime „Silpniausioji grandis“.

Suburkite 4 asmenų komandą, pasirinkite vieną iš atrankinio turo numatomų datų, vyksiančių VGTU, arba pasiūlykite savo dieną ir mes atvyksime į Jūsų mokyklą. Žaidimas vyksta keturiais etapais, kiekviename žaidimo etape iškrenta po dvi silpniausias komandas. Moksleiviai atsako į trumpus klausimus, varžosi, kuri komanda atsakys greičiau, demonstruoja savo logikos žinias.

Atrankos turai VGTU

2019 m. sausio 28 d. 12 val. 2019 m. vasario 1 d. 12 val. 2019 m. vasario 12 d. 12:10 val. ir 14:30 val. 2019 m. kovo 3 d. 12 val.

Atrankos turai mokyklose

Atrankiniai turai vyks užsiregistravusiose mokyklose. Laikas ir diena gali būti derinama su kiekviena mokykla atskirai. Geriausios penkios komandos pateks į finalinį turą, kuris vyks VGTU 2019 m. balandžio 5 d. 11 val. Laimėtojai bus apdovanoti socialinių partnerių įsteigtais prizais.

Ekonomikos žaidimo „Silpniausioji grandis“ finalo metu kviečiame bendrojo lavinimo mokyklų ekonomikos ir verslo pagrindų mokytojus dalyvauti kvalifikacijos kėlimo kursuose, kuriuos organizuoja

VGTU Verslo vadybos fakultetas

Pertrauka