Karjeros ugdymo renginiai

Kvietimas į politologų mokyklą

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių instituto studentų korporacija RePublica kviečia dalyvauti neakivaizdinėje jaunųjų politologų mokykloje. Mokyklą sudaro 4 sesijos (po 2 dienas) – rudenį, žiemą ir pavasarį.

Neakivaizdinės politologų mokyklos programa apima profesionalių politologų, filosofų, sociologų, žiniasklaidos atstovų paskaitas, kurių metu bus suteikiamos esminės žinios apie valstybės sąrangą, institucijas ir jų veikimo principus, politinių reiškinių analizę, skatinant mokinius domėtis viešajame gyvenime vykstančiais reiškiniais ir įvykiais, ugdyti pilietinį aktyvumą, pagarbą savo tėvynei ir pilietinį sąmoningumą. Vyks filmų, susijusių su politiniais reiškiniais, tarptautiniais santykiais peržiūra ir aptarimas,  strateginiai, simuliaciniai žaidimai, imituojantys įvairių institucijų veiklą, rinkimus ir pan., diskusijos ir debatai įvairiais klausimais, ekskursijos į valstybines ir pilietines institucijas, susitikimai su įvairių sričių ekspertais.

Neakivaizdinėje jaunųjų politologų mokykloje gali dalyvauti 9-12 klasių mokiniai.  

Norintys dalyvauti mokiniai iki 2019 m. spalio 20 dienos turi užpildyti anketą internetiniame „google“ dokumentehttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1QACyUpFPPuvrzdrRQhDsnkDLvMvlUyRuJCDJJ-PD7-YvHg/viewform

Iš pateiktų paraiškų bus atrinkti 35 tinkamiausi kandidatai, (šiais metais daugiau galimybių suteiksime dalyvauti mokiniams iš socialiai pažiedžiamų grupių) kurie bus pakviesti dalyvauti mokymuose (jie gaus ir išsamesnę mokymų programą) registracijos formoje nurodytais kontaktais. 

Pirmoji sesija planuojama 2019 m. lapkričio mėnesį. Dalyvavimas visose 4 sesijose būtinas, tad labai svarbi Jūsų motyvacija.

 

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija visus besidominčius studijomis spalio 17 d.  kviečia į atvirų durų dieną

Atvykę į rudenėjantį Universiteto miestelį, susipažinsite su universiteto studentais, kurie papasakos apie studijas, keliones, pomėgius bei išgyvenimus. Taip pat sužinosite, Gedimino kalno problemas, aptarsite, ekonomikos gudrybes ir galėsite nukeliauti pasiklausyti naujausių dėstytojų tyrimų apie vėžiagyviuose slypinčias grožio ir sveikatos paslaptis. 

Atvirų durų dienos metu moksleiviai galės rinktis labiausiai patinkančius užsiėmimus, o mokytojų lauks Agronomijos fakulteto dėstytojo Algirdo Amšiejaus paskaita „Apie ūkį ir bites“.   

Registruotis galite - https://forms.gle/XkmFpp3qSQ5wW1Kd7 arba el. paštu vdu@vdu.lt

Daugiau informacijos https://zua.vdu.lt/17628-2/ arba tel. 8 683 84751 (Giedrė)

 

VGTU kviečia dalyvauti artimiausiuose renginiuose!

Dalyvauk artimiausiuose #VGTU rengiuose:

Atvirų durų diena | Spalio 18 d. 11 val. VGTU Centriniai rūmai

Atvyk susipažinti su universitetu ir sužinok apie studijų galimybes VGTU.

Renginio metu turėsi galimybę pasikonsultuoti apie studijų programas, stojimo sąlygas bei kitą aktualią informaciją, o taip pat dalyvauti fakultetų paruoštose veiklose bei paskaitose.

Detalią informaciją rasi čia www.vgtu.lt/add

„Susipažink su VGTU fakultetais“ – pusdienio veiklos | Rugsėjis bei spalis

Kviečiame susipažinti su VGTU fakultetais bei išbandyti save labiausiai dominančiose srityse.

Galbūt tai padės priimti vieną svarbiausių gyvenime sprendimų – pasirinkti studijas ir norimą karjeros kryptį.

Pažintinėse pusdienio veiklose bus pristatomi pasirinkti fakultetai, stojimo sąlygos, bus galima pasijausti tikru studentu – dalyvauti paskaitose ir praktiniuose užsiėmimuose.

Rugsėjo 24 d. 10 val. VGTU Mechanikos fakultete;

Rugsėjo 27 d. 8:30 val. VGTU Transporto inžinerijos fakultete;

Rugsėjo 27 d. 10:20 val. VGTU Transporto inžinerijos fakultete;

Spalio 08 d. 10 val. VGTU Mechanikos fakultete;

Spalio 22 d. 10 val. VGTU Mechanikos fakultete;

Spalio 25 d. 10 val. VGTU Transporto inžinerijos fakultete;

Spalio 25 d. 10 val. VGTU Antano Gustaičio aviacijos institute.

Daugiau informacijos apie kituose fakultetuose vykstančius užsiėmimus rasi čia: https://www.vgtu.lt/stojantiesiems/pusdienio-veiklos/302784

Architektūrinė kompozicija 9-10 klasių moksleiviams

Jaunųjų architektų ir dizainerių mokyklos padalinys prie Architektūros fakulteto organizuoja 9-10 klasių moksleivių grupę antradieniais nuo 17:30, kur galėsite supažindinti su architektūrinės kūrybos pagrindais bei Architektūros fakultetu.

Esant reikalui padėsime suformuoti darbų aplanką.

Daugiau informacijos: https://www.vgtu.lt/architekturos-fakultetas/padaliniai/jaunuju-architektu-ir-dizaineriu-mokykla/registracija/196167

Kvalifikacijos tobulinimo seminaras mokytojams „Energijos inžinerija“ | Spalio 28-29 10:00 val. ir lapkričio 19-20 10:00 val. seminaras 16 akad. val. + 2 akad. val. savarankiško darbo

Seminaras bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokytojams, profesinio mokymo įstaigų mokytojams ir kitiems pedagogams, dirbantiems su 9-12 klasių mokiniais gamtos ir tiksliųjų mokslų, inžinerijos ar technologijų srityse.

Organizuoja Edukacinių kompetencijų grupė su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru.

Programą rengė ir seminarą veda VGTU dėstytojai.

Daugiau informacijos apie seminarus ir registracija čia: https://www.lmnsc.lt/renginys/energijos-inzinerija/

 

Socialinės geografijos ir regionistikos centras

kviečia rinktis Socialinės ekonominės ir regionistikos bakalauro nuolatines studijas, kurių trukmė 3 metai (6 semestrai, 180 ECTS), o ištęstinės – 4 metai.

Socialinės ekonominės geografijos ir regionistikos bakalauro studijų programos tikslas – paruošti kvalifikuotus visuomeninės geografijos specialistus,

ypatingą dėmesį skiriant jų kompetencijoms, orientuotomis į žinių ekonomiką pagal darnios plėtros principus.

Studijų programa turi tris praktikas – mokomąją (Lietuvoje), tolimąją – (užsienyje, KU lėšomis) ir specialiąją (Lietuvoje arba užsienyje).

Taip pat studentai gali dalyvauti KU Erasmus + programos konkurse ir studijuoti visuomeninės geografijos dalykus užsienio universitetuose.

Baigę studijas absolventai įgyja socialinių ekonominių gebėjimų, kuriuos gali pritaikyti darbui įvairiose įstaigose ir institucijose, mokymo ir švietimo srityje, privačiame sektoriuje.

Taip pat gali tęsti studijas antrosios pakopos (geografijos magistrantūros studijose)

 

 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.00 - 12.45
 • 6. 12.55 - 13.40
 • 7. 13.50 - 14.35
 • 8. 14.45 - 15.30
Iki atostogų liko ...
 • dien.
 • val.
 • min.
 • sek.