Karjeros ugdymo renginiai

LIETUVOS POLICIJOS MOKYKLA KVIEČIA Į ATVIRŲ DURŲ DIENĄ

Apie policijos pareigūno profesiją pastaruoju metu kalbama labai dažnai, viešoje erdvėje gausu informacijos apie policininko darbą.

Bet ar tikrai Jūs žinote, kokį sunkų kelią turi nueiti žmogus, kuris iš pradžių tik svajoja tapti policijos pareigūnu, o vėliau tos svajonės atkakliai siekia.

Lietuvos policijos mokykla (toliau – LPM), kurioje mokosi būsimi pareigūnai, balandžio 19 d., 10 val. kviečia visus, besidominčius policininko profesija, norinčius tapti pareigūnais, savo akimis pamatyti, kur mokosi kursantai, ko jie mokosi ir ko jau išmoko.

Pagrindiniu šio renginio akcentu taps patys kursantai, kurie šiuo metu kremta mokslus ir jau kitą mėnesį išsiskirstys po policijos komisariatus, kur atliks praktiką.

Parodomųjų programų metu jie pademonstruos visus savo gebėjimus, sukauptus per šiuos mėnesius.

Renginyje taip pat dalyvaus ir specializuotų policijos įstaigų atstovai: Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“, Lietuvos kelių policijos tarnybos, kinologai iš Vilniaus bei Kauno apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų, kurie atskleis savo darbo subtilybes, leis apžiūrėti policijos naudojamas transporto priemones, ginkluotę, šarvuotį, specialiąsias priemones.

ABITURIENTŲ DĖMESIUI!!!

Paspaudus šią nuorodą: https://bp.lamabpo.lt/bpmok/ galima pasipraktikuoti pildyti prašymus priimti studijuoti į universitetus ir kolegijas.

Ši nuoroda bus aktyvi iki birželio 1 d.

SVARBU: registruojantis Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje reikia turėti galiojantį asmeninį elektroninio pašto adresą!!!

Akademija@Kaunotiltai ir Kauno technikos kolegija kviečia į kelių nuotykį – pusės dienos renginį „Rinkis kelią, ne takelį“!

Kada susimatome? 2019 m. balandžio 18 d., ketvirtadienį

Kur viskas vys? Kauno technikos kolegijoje (Tvirtovės al. 35, Kaunas)

Kas gali dalyvauti? 9-11 (arba 1-3 gimnazijos) klasių moksleiviai be juos lydintys mokytojai.

Ką veiksime? Spręsime įvairiausius inžinerinius galvosūkius, eksperimentuosime laboratorijoje ir pristatysime parengtas išankstines užduotis!

Norite dalyvauti?

Registruokitės adresu: https://forms.gle/VFSzy2PTGhmXePCX8  iki balandžio 8 d. (imtinai).

Sąlygos:

1. Dalyvauja 5-ių moksleivių komandos, kurios taip pat pristatys atliktus namų darbus.
  2. Namų darbai – parengti svajonių objekto savo mieste pristatymo filmuką, kuris truktų ne ilgiau, nei  2 min.
  3. Dalyvausite „Inžinerijos galiūnų“ proto mūšyje kovose, kur galėsite pademonstruoti savo kelių ir inžinerijos žinias. Vėliau Kauno technikos kolegijoje spręsite galvosūkius, kurių metu susipažinsite su kelių tiesimu, naudojama technika ir inžinerijos paslaptimis.
  4. Laimėtojai pelnys vertingų AB „Kauno tiltai“ ir Kauno technikos kolegijos įsteigtų prizų, be to, visi dalyviai bus apdovanoti atminimo dovanėlėmis.
  5. Mokytojams, skyrusiems savo laiko, palaikiusiems ir palydėjusiems dalyvius, bus išduodami pažymėjimai.

„Rinkis kelią, ne takelį 2019“ – tradicija tampantis AB „Kauno tiltai“ ir Kauno technikos kolegijos Kelių inžinerijos studijų programos organizuojamas edukacinis-pramoginis renginys, suburiantis Kauno miesto bei Kauno regiono mokyklų 9-11 ar 1-3 gimnazijos klasių moksleivius pusės dienos trukmės iššūkiui, siūlančiam ne tik spręsti įvairiausius galvosūkius, atlikti eksperimentus, kautis proto mūšio ringe, bet ir iš arčiau susipažinti su perspektyvia kelių inžinerijos specialybe.

Visa informacija čia: https://www.kaunotiltai.lt/akademija/

„RINKIS KELIĄ, NE TAKELĮ“ 2019

2019 04 18

Kauno technikos kolegija Tvirtovės al. 35, Mažoji salė  Kaunas

P R O G R A M A

9.00-9.30 – Dalyvių registracija

9.30-9.40 – Sveikinimo žodis. Kauno technikos kolegijos direktorius Nerijus Varnas.

9.40-10.20 – Komandų prisistatymas. (Kiekviena komanda pristato svajonių objektą, kurio norėtų     savo mieste ar regione. Formatas – 2 min. trukmės filmukas)

10.20-11.20 –  Smegenų šturmas Proto mūšyje „Inžinerijos galiūnai“.

11.20-12.20 – Galvosūkiai KTK auditorijose.

12.20-13.00 – Apdovanojimai ir studentiški pietūs.

10.00-13.00 – Mokytojams – seminaras. Bus išduodami pažymėjimai.

Pastabos:

 Pasikeitus aplinkybėms, renginio organizatoriai pasilieka teisę minimaliai keisti programos laiką

 Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama, o medžiaga pasidalinsime su žiniasklaida ir socialiniuose tinkluose. Perspėkite mus, jei kuris nors mokinys ar jo(s) tėvai tam prieštarauja.

Turite klausimų? Mielai atsakysime:

Regina Motienė, regina.motiene@edu.ktk.lt mob. tel. nr. 8 699 44575

Pertrauka
Iki atostogų liko ...

Turiningų Jums atostogų !!