DofE naujienos

• Paskelbta: 2021-02-08
  • Kategorija: Aktualijos

Yra toks amžinas klausimas – kur dingsta laikas ir iš kur atsiranda dulkės :) Kartais nejučia apima panika, išvydus milijono nebaigtų darbų sąrašą ir terminų gniaužtus. Nors laiko negalime pačiupinėti, tačiau yra būdų jo sutaupyti ar net šiek tiek padauginti. Šiandien su Jumis dalinamės įžvalgomis, kas galėtų veikti mūsų naudai ir padėti prisijaukinti pasiutusiai lekiantį laiką.

Dėkojame už šiltus Jūsų atsiliepimus apie DofE įkvėpimo skiltį. Džiugu girdėti, kad tikrais pavyzdžiais bei gyvomis istorijomis dalinatės savo bendruomenėse. Kaip tik tokio tikslo ir siekėme – pasidžiaugti vieni kitais, pasidalinti sėkme ir pasisemti įkvėpimo bei idėjų.

Šiandien pasakojame, kokių savanoriškų veiklų DofE dalyviai imasi karantino metu. Dėkojame DofE vadovams už pasidalinimus, o dalyviams už jų laiką ir pastangas, skirtas gamtos bei aplinkos puoselėjimui, prasmingai ir bendruomenę stiprinančiai veiklai ir net moksliniams tyrimams!

Bendraujant su DofE vadovais, neretai išgirstame – savanorystės veiklos yra didysis iššūkis dalyviams užsitęsusio karantino metu. Ir tai suprantama, nes dažniausiai savanorystę matome kaip gyvo kontakto reikalingą veiklą. Tačiau DofE dalyvių išradingumui ir fantazijai nėra ribų - kviečiame susipažinti su keletu iš jų, priėmusių karantino mestą iššūkį ir sėkmingai vykdančių savanorystės veiklas. Galbūt kils naujų gerų idėjų?

Šį kartą svečiuose - Mantas Jarušaitis ir Laura Urbonaitė iš Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos, apie kurių savanorystę karantino metu papasakojo DofE vadovė Svetlana Makarčiuk.