Rugsėjo 1-oji 2022

• Paskelbta: 2022-09-16

Vasara- lyg mažytis gyvenimas... Mes jos laukiame, planuojam atostogas, svajojame apie keliones, maudynes upėje. Vėliau būnam nepatenkinti bemiegėmis naktimis,  karščiu ir  uodais. Bet nespėji apsidairyti, kaip liepos rūkas pereina į rugpjūčio naktų vėsą, po kurio  ateina ūkanoti rugsėjo saulėtekiai. Klasės pakvimpa knygomis...

Rugsėjo 1-oji, kiekvienais metais tokia pat ir vis kitokia. Vėl rikiuojasi klasės, išdidžiai į aikštę įvedami būsimieji pirmokai, kuriems čia viskas nauja. Skambant skambučiui ir Viliaus Kazalupskio  bei Kamėjos Dovidauskaitės rankose plazdant trispalvei į būrį įsilieja abiturientai, o juos palydi geriausiai gimnaziją baigę trečiokai Justinas Vėlavičius, Estrėja Kiselytė ir Kamilė Montvilė.  Čia prasideda Ramučių bendruomenės augimas.

Sveikinimo žodį  taria gimnazijos direktorius Darius Jonas Kazlauskas. Jis dėkoja mokiniams už praėjusius mokslo metus ir įteikia padėkos raštus puikiai ir labai gerai juos užbaigusiems. Prie sveikinimų prisideda ilgametė gimnazijos direktorė Helena Daugmaudienė ir gimnazijos mokinių prezidentas Justas Petruninas. Mokinių taryba primena apie save. Ji kviečia visus prisijungti prie jaunystės šokio ir prie darbo mokinių taryboje.

Skambant muzikai visi skirstosi į klases susitikti su klasės auklėtojomis. Iš ten vyksime į mišias ir į bendrą miesto švietimo įstaigų rugsėjo 1-osios šventę. Abiturientams patikėta misija į šventę atvesti būsimuosius pirmokėlius.