Savaitė kitaip ir pyragų diena mokykloje

• Paskelbta: 2022-11-10

Paskutinę savaitę prieš atostogas mokiniai nutarė paįvairinti ugdymo procesą ir padaryti linksmesnes pertraukas. Pirmadienį visada sunku keltis į pamokas, todėl rinkosi pasipuošę pižamomis , antradienį rengėsi pagal pirmąją savo vardo raidę, o trečiadienį susitapatino su profesija, kurios atstovu norėtų būti ateityje. Ketvirtadienis duoklė helovynui, todėl  mokykla buvo pilna pabaisiukų, vaiduoklių ir kitokių nelaimėlių. Paskutinė diena ypatinga - į mokyklą be kuprinės ir pyragų Pyrago rinkimai . Gimnazija šurmuliavo.

Šiais metais mokykla švenčia savo 45 metų jubiliejų, todėl pyragai buvo lyg simbolinė dovana jai.  Buvo trys nominacijos: ,,didžiausias pyragas” , ,,gražiausias pyragas papuoštas mokykline tematika” ir ,,puošniausias pyragas”.

Vieni pyragus kepė per technologijų pamokas, kiti namuose grupėse su draugais, dar kitiem talkino mamos. Jų buvo daug gražių ir be galo skanių. Kepiniai tris pamokas buvo eksponuojami gimnazijos bibliotekoje, o būsimieji ragautojai turėjo galimybę balsuoti ir išrinkti jiems labiausiai patikusį.

Nugalėtojais tapo: gražiausią pyragą iškepė 3a klasės merginos Estrėja Kiselytė ir Liepa Liutkutė.

Nominaciją puošniausio gavo 1b klasė su savo helovyniškais pabaisiukais, o didžiausio pyrago kepėjai buvo 2b ir Arvydė Riškutė, bei 2a su savo 45 keksiukais.

Po visko pyragai buvo supjaustyti ir išdalinti klasėms. Taigi visi gėrėm arbatą, skanavom saldumynus ir aptarėme , kaip sekėsi mokytis tuos du mėnesius. Mokytojos Tamaros Chlystovos idėja organizuoti pyragų dieną jau yra tapusi tradicija, bet šiemet ji įgavo pagreitį, nes dalyvavo visos klasės, o pyragų buvo tiek, kad užteko pamaitinti visą mokyklą ir netgi svečiams kliuvo. Vaikai stebino savo kūrybiškumu, išmone ir elegancija.

Regina Altukavičienė