,,Dar neišeinate, dar tiktai kylate..."

• Paskelbta: 2024-06-11

Būtent tokia fraze penktadienį išlydėti visa širdimi mylėti abiturientai. Gimnazija, vienas iš svarbiausių žingsnių mokinio gyvenime. Jis tarsi raudonu tušinuku padėtas taškas taisomam diktante, pradžia į visiškai naują savęs atradimo skyrių.  Žaidimus ims keisti kartais  sunki realybė. Šventės rengėjai vienuoliktokai , trumpam sugrąžino 12 - okus į vaikiškų kvailysčių karalystę, kurioje smagiais vaikiškais žaidimais leido prisiminti savo laimingas dienas.

Iš pačio ryto Naujosios Akmenės miesto centre padarę nemenką mankštelę, abiturientai plazdant XX laidos vėliavai pajudėjo link  savo mokyklos, kur jų laukė linksma vienuoliktokų pamoka. Vėliau jie susitiko su savo pirmaisiais mokytojais ir paskutinėje pamokoje atsisveikino su klasės auklėtojomis. Baigiamasis šventės akordas gimnazijos salėje. Išeinančius sveikino gimnazijos direktorius Darius Jonas Kazlauskas, Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, buvusios aštuntokų auklėtojos, kolektyvų, kuriuose dalyvavo abiturientai, vadovai. Skambėjo posmai, dainos, sukosi poros, o kažkas braukė ašarą.

Šmaikščiais eilėraščiais, filmu ir skambia daina abiturientai atsisveikino su savo mokykla, su mokytojais, kurie juos lydėjo iki starto linijos.

Auklėtojos Alina Vaitkevičienė ir Sigita Dacytė savo besąlygiška meile užaugino talentingus, šypsenos nestokojančius abiturientus. Linkime jiems didžiausios sėkmės ateities kelyje. Jūs esat nepakeičiama mūsų mokyklos istorijos dalis!

Ugnė Mišeikytė