Olimpiada - dar vienas kelias į naujas patirtis

• Paskelbta: 2024-03-13
  • Kategorija: Didžiuojamės

Šių metų kovo 9 d., per patį Kaziuko mugės įkarštį, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko XXI anglų kalbos olimpiada III klasių mokiniams. Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos mokinys Tadas Kaikaris atstovavo gimnazijai pagal renginio programą atlikdamas užduotis, kurių viena buvo kūrybinė-komandinė. Mokinį lydėjo jo anglų kalbos mokytoja Vita Mėlenienė.

Prasmingais žodžiais olimpiados dalyvius pasitiko gimnazijos vadovas Rytis Komičius, o renginį kuravusi mokslų daktarė Eglė Petronienė visus olimpiados dalyvius įvardijo laimėtojais ir sukūrė atmosferą, kurioje renginio dalyviai galėjo pajusti jaukią bendrystę ir motyvaciją veikti.

III klasių mokiniai iš visos Lietuvos atliko individualias rašto užduotis, kalbėjimo poromis dalį ir kūrybinę-komandinę užduotį, kuri labiausiai suartino dalyvius. Buvo smagu žiūrėti į nepaprastai kūrybingą jaunimą, kai per gana trumpą laiką jie sugebėjo atlikti užduotis, sudėdami į jas pačią esmę. Jie tai darė per vaidybą, poeziją, dialogą ir kitais pasirinktais būdais. Po kūrybinių užduočių pristatymo nublanko nugalėtojų skelbimo procesas, nes visi jautėsi tokie vieningi ir susitelkę! Geriausieji buvo paskelbti visiems draugiškai palaikant vieni kitus. Pirmosios vietos laimėtojo tarp dalyvių nebebuvo, nes jis tuo pat metu dalyvavo ir fizikos olimpiadoje.

Tadas prizinės vietos neužėmė, tačiau buvo tarp geriausių, surinkęs 75 proc. nuo visų užduočių. Tai jau antroji Tado patirtis. Praėjusių metų pavasarį Tadas dalyvavo I-II klasių anglų kalbos konkurse, kur tapo 8-tu iš 78 dalyvių.

Paties Tado žodžiais tariant, jis išsivežė didžiulę patirtį, pabuvojo tarsi su draugais bendraminčių vakarėlyje.

Beje, Tadas 2023 metais buvo paskatintas ir Akmenės rajono savivaldybės stipendija, tad dėkojame mokiniui už Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos ir Akmenės krašto garsinimą!