Lietuvos Junior Achievement vadovė A. Rusteikienė įkvėpė Ramučių gimnazijos bendruomenę veiksmams ir sėkmei!

• Paskelbta: 2021-09-24

Prasidėjus mokslo metams suintensyvėjo gyvenimas ugdymo įstaigose. Nepaisant pandemijos keliamų rūpesčių, mokiniai ir mokytojai skuba kiek įmanoma daugiau pasisemti patirties ir taip reikalingų įgūdžių ateičiai.

Lietuvos Junior Achievement intensyviai įsiliejo į ugdymo įstaigų gyvenimą per verslumo integravimą į bendrąsias ugdymo programas.

Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija taip pat įsisuko į verslumo skatinimą gimnazijos mokinių tarpe dalyvaudama LJA organizuojamos stovyklose, kurdama  Jaunąsias mokomąsias bendroves „AcceleratorX“ ir taip įtraukdami mokinius į kūrybinį kelią realizuojant savo svajones!

Rugsėjo 21 dieną Junior Achievement vadovė Andželika Rusteikienė atvyko į Naujosios Akmenės Ramučių gimnaziją pristatyti ir pasakoti apie verslumą, jo poreikį ir naudą kuriant geresnį ir tvaresnį rytojų! Mokinių potencialas turi būti išnaudotas ir tam Ramučių gimnazijos bendruomenė yra pasiruošusi priimti naujus iššūkius, nes joje mokosi itin aktyvus ir kūrybiškas jaunimas ir ne ką mažiau užsidegę mokytojai!

Su didžiule padėka Andželikai už įkvėpimą mes žengiam į naujas patirtis! Sekite mūsų naujienas ir pažadame jus nustebinti!